5 sezon Diablo 2 Resurrected bez znaczących zmian…

Na oficjalnym forum Diablo 2 Resurrected, PezRadar poinformował o braku zmian w nadchodzącym 5 sezonie gier rankingowych.

Diablo 2 Resurrected 5 sezon

Diablo 2 Resurrected najpewniej powoli przechodzi do sekcji Classic Games. Oznacza to, że produkcja nie będzie otrzymywała nowych znaczących aktualizacji, a jedynie te naprawiające bugi bądź wprowadzające nieznaczne zmiany balansowe. PezRadar, który pełni rolę Community Lead’a poinformował na łamach oficjalnego forum, że nie ma co oczekiwać po 5 sezonie gier rankingowych w Diablo 2 Resurrected. Co oznacza, że nie zobaczymy nowych słów runicznych czy znaczących zmian w balansie klas.

5 sezon w Diablo 2 Resurrected – kiedy start?

W tym tygodniu mamy poznać dokładną datę premiery 5 sezonu w Diablo 2 Resurrected. Nie jest jeszcze znana, ale gdy tylko się pojawi ten artykuł zostanie zaktualizowany. Informację tą zaprezentował wymieniony wyżej PezRadar, który napisał na forum Blizzarda:

Pod koniec tego tygodnia pojawi się post blogowy z datą startu 5 sezonu.

Nie spodziewałbym się żadnych zmian w tym konkretnym sezonie. Start sezonu przesuniemy o kilka godzin, co zostanie odnotowane na blogu.

Diablo 2 Resurrected bez nowości od 4 sezonu

Piąty sezon w Diablo 2 Resurrected nie jest pierwszym, w którym nie zobaczymy nowości. Już poprzedni sezon nie zaserwował żadnych nowych słów runicznych, a jedynie lekkie dostosowania u klas postaci i naprawdę bugów.

Oficjalnie tego nie powiedziano, ale zakładam, że wewnętrznie firma już spisała Diablo 2 Resurrected na straty przenosząc ją do sekcji gier Classic. Z jednej strony to może i dobrze, bo Blizzard ostatnimi czasy zbyt wiele elementów w swoich grach psuje, z drugiej ograniczenie modowania gry powoduje, że wielu graczy wraca do starego, poczciwego buildu gry, gdzie mogą ogrywać sezony Median XL, czy Project Diablo 2.