Diablo 2 Resurrected jednak na BlizzCon 2021?! Rzetelny leaker potwierdza

Bardzo prawdopodobne, że Diablo 2 Resurected jest coraz bardziej pewny z ogłoszeniem na BlizzCon 2021!

Diablo 2 Resurrected na BlizzCon 2021 - przeciek

Przecieki to informacje, na które zawsze trzeba uważać. Szczególnie, gdy do danego wydarzenia mamy raptem kilka dni. Jednak w przypadku przecieku dotyczącego remake Diablo 2 Resurected musimy o nim wspomnieć. Dlaczego? Leakerem jest ta sama osoba, która ujawniła pojawienie się Diablo IV na Blizzcon 2019!

O remake Diablo II wiemy już od zeszłego roku. Od tego czasu już kilkukrotnie pisaliśmy o potencjalnych pracach nad produkcją, za które miałoby odpowiadać studio zależne holdingu Activision Blizzard, Vicarious Visions. Jednak do tej pory żadne ujawnione plotki nie były potwierdzone, ani nie pochodziły z bardzo rzetelnych źródeł.

Tym razem jednak dostajemy informacje od osoby, która miała wpływ na ujawnienie prac nad Overwatch 2 czy Diablo IV w 2019 roku. Najnowszy jego post z wczoraj na Twitterze sugeruje, że Diablo II Resurrected zostanie ogłoszone podczas konwentu.

Oczywiście może to być błędna informacja, ale wcześniej pomylił się jedynie w przypadku bety Diablo Immortal. Pozostałe tytuły rzeczywiście ujawniły wymienione przez niego nowości.

Pozostają nam tylko 3 dni do konwentu i w tym miejscu zachęcam wszystkich do udziału w naszym streamie na kanale RushingTurtles na platformie Twitch gdzie będziemy wspólnie oglądać i komentować wydarzenia ze świata Diablo!