Diablo 2: Resurrected – Oficjalna zapowiedź gry! Premiera w 2021

Podczas konwentu BlizzCon 2021 Blizzard ujawnił Diablo 2: Resurrected. Premiera jeszcze w tym roku!

premiera diablo 2 resurrected 23 września

Przez ponad rok plotkowano o pracach nad remasterem Diablo 2. Teraz wiemy, że gra powstaje i jej premiera ma nastąpić maksymalnie do grudnia 2021 roku!

Remaster Diablo 2 Resurrected z premierą w 2021

Diablo 2: Resurrected pojawi się w 2021 roku. Gra dostarczy graczom tą samą mechanikę z kilkoma usprawnieniami w postaci rozdzielczości 4k i 3D. Jak twierdzą twórcy wszystkie cinematiki do gry zostały stworzone całkowicie od ZERA. Dźwięk w grze został przetworzony aby wspierać Dolby 7.1 sorround sound.

Jednak co najważniejsze, Diablo 2 Resurrected pojawi się na PC i konsole wszystkich generacji! Zagracie zatem zarówno na Xboxie, Playstation ale i na Nintendo Switch. A wszystko to z cross-progresją! Czy grasz w podróży na Switchu, czy po jego powrocie na PC, ZAWSZE będziesz mieć zapisany progres swojej postaci, bez względu na czym grasz.

Diablo 2 Resurrected można już kupić w przedsprzedaży w dwóch cenach:

  • 39,99€
  • 59,99€ (w pakiecie z Diablo III z dodatkiem Reaper of Souls i rozszerzeniem z klasą Nekromanty).

Chętni mogą zapisać się już to technicznych alfa testów. Te dostępne są na oficjalnej stronie gry pod adresem: https://diablo2.blizzard.com/pl-pl/

Zamówień można dokonywać na stronie Shop.Battle.Net jednak po nieudanym Warcraft 3:Reforged radzimy poczekać do premiery aby mieć pewność, że nie kupujecie kota w worku.