Jak zagrać w Diablo 2 Resurrected na Xbox za darmo?

Xbox udostępnił bezpłatne demo Diablo 2 Resurrected na Xbox. Informujemy jak zagrać.

diablo 2 resurrected

Diablo 2 Resurrected okazało się hitem mimo początkowych problemów z serwerami. Od 14 grudnia Microsoft przy współpracy z Blizzard Entertainment udostępniło bezpłatną wersję Diablo 2 Resurrected, która określona została mianem dema. Gracze mają jednak problem z zagraniem za darmo więc wyjaśniamy jak dodać grę do kolekcji i uruchomić ją bez żadnych kosztów.

Odrębna aplikacja Diablo 2 Resurrected

Przechodząc do sklepu Xboxa i wyszukując Diablo 2 Resurrected pojawią się Wam dwie pozycje. Pierwsza jest standardową pozycją płatną gry i w ramach tej aplikacji nic się innego nie stanie. Natomiast istnieje druga instancja gry, którą można zainstalować zupełnie za darmo. Przechodząc na stronę Diablo 2 Resurrected na Xbox pod tym linkiem znajdziecie bezpłatną wersję demo, którą należy dodać do kolekcji.

Po kliknięciu w button „Pobierz Bezpłatne demo” otworzy się popup, w którym należy potwierdzić chęć pobrania gry.

Powyższa wersja Diablo 2 Resurrected pozwala graczom na rozegranie 3 godzin w ramach tak zwanego dema. W tym czasie gracze mają odblokowane wszystkie funkcje gry bez żadnych ograniczeń. Jeśli produkcja się Wam spodoba wystarczy połączyć swoje konto Xbox z kontem Battle.Net, dzięki któremu zapiszecie swój progress postaci i kupując pełnoprawną wersję gry będziecie mogli kontynuować spokojnie rozgrywkę. Powyższa wersja gry dostępna będzie w sklepie Xbox do niedzieli 19 grudnia.

Planujecie zachęcić swoich znajomych do rozgrywki?