Personalizowany loot w Diablo 2 Resurrected. Blizzard dyskutuje o tym!

Diablo 2 Resurrected może zmienić sposób rozdawania lootu w grze! Blizzard rozważa personalizację lootu podczas rozgrywki!

personalizowany loot w diablo 2 resurrected

Diablo 2 Resurrected, które swoją premierę będzie miało 23 września pojawi się chwilowo bez ladderów, ale z całą masą usprawnień dla graczy i nową grafiką. Co prawda pozostałe aspekty pozostaną bez zmian, jednak jak się okazuje Blizzard rozważa personalizowany loot w Diablo 2 Resurrected.

Dotychczas Blizzard był nieugięty. Gra ma być dokładnie tym, co gracze czuli podczas rozgrywki 20 lat temu. Zdecydowana większość graczy jest zadowolona z osiągniętego efektu, chociaż pojawiają się głosy twierdzące, że 180 złotych za remaster to w dalszym ciągu zbyt dużo.

W przypadku lootu, Blizzard od dawna uważał, że gra będzie posiadała oryginalny podział lootu. Oznacza to ni mniej ni więcej, że będzie on wspólny dla wszystkich graczy, co jest wierne oryginałowi, jednak wpływające negatywnie na rozgrywkę w przypadku wszystkich nowych graczy, którzy chcą zaznajomić się z marką. Rod Fergusson na Twitterze potwierdził, że Diablo 2 Resurrected nie będzie miało personalizowanego lootu na premierę. Dodał jednak, że wewnętrznie trwają cały czas rozmowy na ten temat.

Wypowiedź szefa franczyzy wywołała niemałe poruszenie. Dlatego też w jednym z kolejnych odpowiedzi dodał, że Blizzard nie wprowadził takiego rozwiązania, ale dyskutuje o tym weryfikując oczekiwania wszystkich graczy.

Na ten moment wszystko pozostaje bez zmian względem oryginału. Czy Blizzard doda personalizację lootu? Tego przekonamy się po przemierze gry i pierwszych opiniach graczy. Nie tylko starych wyjadaczy ale również świeżaków chcących zagłębić się w ten świat.

Premiera Diablo 2 Resurrected odbędzie się 23 września.