Premiera Diablo 2 Resurrected 23 września

W sieci pojawiła się data premiery Diablo 2 Resurrected, która ma odbyć się 23 września 2021 roku.

premiera diablo 2 resurrected 23 września

AKTUALIZACJA

Podczas trwającego właśnie pokazu Xbox potwierdzona została data premiery Diablo 2 Resurrected. Gra w sprzedaży pojawi się 23 września! Również Blizzard poinformował o premierze na łamach Twittera.

Pierwotna treść artykułu:

Diablo 2 Resurrected zostało zapowiedziane podczas tegorocznego BlizzcONLINE 2021. Było to najważniejsze ogłoszenie na tegoroczne 30-lecie istnienia Blizzarda, które z pewnością bardzo ucieszyło fanów na całym świecie. I mimo, że wciąż czekamy na oficjalną datę premiery, ta mogła już wyciec. Nieoficjalnie premiera Diablo 2 Resurrected ma odbyć się 23 września tego roku.

Wszystko dzięki użytkownikowi portalu Reddit, PracticalBrush12, który to od dłuższego czasu serwuje fanom różnych produkcji często potwierdzone przecieki. W przypadku marki Diablo wydaje się być może nie tyle rzetelny co wiarygodny ponieważ to właśnie on przed dwoma laty, na dzień przed ujawnieniem światu Diablo IV zaprezentował ze szczegółami liczbę klas, widok menu wyboru postaci, czy w końcu klimat gry. Dla potwierdzenia odsyłam do jego wpisu na Reddicie z 31 października 2019 roku (BlizzCon wystartował dzień później).

Co jednak ciekawe, premiera Diablo 2 Resurrected ma zostać poprzedzona beta testami gry przeznaczonymi dla osób, które zakupiły pre-order gry. Na ile ta informacja będzie prawdziwa, przyjdzie nam się zapewne przekonać już wkrótce.