Premiera Diablo 2 Resurrected w Polsce – Znamy godzinę

Rod Fegrrusson potwierdził na swoim Twitterze, o której dokładnie godzinie rozpocznie się premiera Diablo 2 Resurrected!

premiera diablo 2 resurrected w Polsce

Diablo 2 Resurrected już 23 września otworzy swoje serwery dla wszystkich graczy. Do tej pory nie znaliśmy jednak dokładnej godziny uruchomienia serwerów przez co wiele osób nie mogło ustalić kiedy wziąć sobie urlop w pracy. Z pomocą przyszedł sam Rod Fergusson, szef franczyzy Diablo, który poinformował o godzinie startu.

Z powyższej informacji jednoznacznie wynika, że serwery ruszą o 8 rano czasu PDT. Jak to się ma do czasu polskiego? W naszym kraju serwery Diablo 2 Resurrected zostaną uruchomione o godzinie 17:00, co jest dosyć sporą zmianą w odniesieniu do tego jak wyglądały premiery pozostałych gier Blizzarda w ostatnim czasie.

W tym momencie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym streamie, który uruchomimy godzinę wcześniej. Na kanale RushingTurtles na platformie Twitch będziecie mieli szansę wygrać klucz do Diablo 2 Resurrected! Serdecznie wszystkich zapraszam na oglądanie naszych streamów!