Project Diablo 2 to scam! Twórcy kradną graczom przedmioty i banują ich konta

Duży skandal w Diablo 2. Twórcy popularnego moda Project Diablo 2 kradną wartościowe przedmioty z kont swoich graczy i banują ich konta.

project diablo 2 to scam

Skandal to za małe słowo jakie można powiedzieć o twórcach popularnego moda Project Diablo 2. Na jaw wychodzą kolejne dowody świadczące o tym, że mimo ustalonych przez twórców regulaminu, sami łamią własne zasady dla zysku. Twórcy Project Diablo 2 okradają konta swoich użytkowników z najcenniejszych przedmiotów, sprzedając je dalej oraz banują wszystkich, którzy próbują nagłośnić problem na ich Discordzi i forum.

Sprawa została nagłośniona na forum D2JSP, na którym zaprezentowane zostały dowody przeciwko nielegalnym działaniom administratorów projektu. Okazuje się, że administratorzy okradli użytkowników z cennego sprzętu, który następnie sprzedawali na forum d2jsp. Wartość sprzedanych przedmiotów sięgnęła około 3000$ (ok 30k fg). Co bardziej bezczelne, tematy kradzieży bądź podnoszone głosy sprzeciwu są natychmiast uciszane poprzez banowanie graczy i usuwanie ich kont na Discordzie (w niektórych przypadkach kont gry). Szczególnie tych, które zostały okradzione.

Nie jest to dosyć dobra reklama dla projektu, który dążył do walki z Median XL. Ciekaw jestem ilu graczy projekt utraci ze względu na strach związny z możliwością utraty swoich przedmiotów w grze…