Statuetka popiersia Diablo za 140$, animacja i skrzyła – oto aktywności Blizzarda na 20 rocznicę Diablo 2

Blizzard ujawnił aktywności związane z 20 rocznicą Diablo 2. Wśród nich znajduje się nowa animacja od Carbota, statuetka popiersia Diablo i skrzydła Najwyższych Złych.

pierwsze realne zdjęcie popiersia diablo

Wraz z nadejściem 20 rocznicy Diablo deweloperzy przygotowali kilka małych aktywności związanych z Diablo. Najważniejsza z punktu widzenia graczy mogą okazać się skrzydła Najwyższych Złych, o których pisaliśmy już dziś w poniższym artykule.

Ci z Was którzy lubują się w animacjach Carbota mogą, obejrzeć krótką animację ze wspominkami z Diablo Runów. Oj przypomina mi bardzo czasy, w których polowało się na serwery gdzie bito Baala 😀

Kolejną rzeczą są wspomnienia pracowników w formie artykułu, które Blizzard zamieścił na swojej stronie internetowej. Niby nic ale dla ciekawskich zawsze znajdzie się coś fajnego do przeczytania.

Popiersie Diablo

Jest to chyba najciekawsza aktywność Blizzarda związana z 20 rocznicą Diablo. Statuetka prezentująca popiersie Diablo po prostu wymiata i koniecznie musicie ją zobaczyć.

Statuetka ma wymiary 26,67 cm, szerokość 22,86 cm oraz głębokość 18,1 cm. Dostępna jest w oficjalnym sklepie Blizzarda w cenie 139,99$.