Mini figurka Diablo sprzedana za niemal 350 złotych

Diablo na naszym rodzimym rynku jest nad wyraz popularne. Jeden z fanów postanowił zapłacić niemal 350 złotych za mini figurkę Diablo z serii Funko POP.

diablo funko pop 350 pln

Figurki Funko POP cieszą się niemałą popularnością na całym świecie. Sam aktualnie kolekcjonuję serię Overwatch i patrząc na przestrzeni ostatnich lat niektóre z nich bardzo mocno zyskały na wartości.

Rzeczy kolekcjonerskie generalnie warto posiadać. Jednak nie zawsze wiemy, które z nich rzeczywiście mają ograniczoną dostępność lub czy na przykład z czasem doczekają się reedycji co również obniży ich wartość.

Na profilu polskiej grupy kolekcjonerskiej #Popmaniacy na Facebooku należącej do firmy Popvinyl.pl pojawiła się aukcja, w której do sprzedaży trafiła figurka Funko POP Diablo, której nie ma już w standardowej sprzedaży.

Ostatecznie aukcja zakończyła się ze sprzedażą 340 PLN. Od właściciela otrzymaliśmy potwierdzenie wpłaty co oznacza, że nabywcy bardzo zależało na niej. Zresztą widać to też po komentarzach w ostatnich minutach aukcji.

Kolekcjonujecie gadżety z gier?