Blizzard potwierdza aktywności na rocznicę Diablo 2 ale nowych ogłoszeń w czerwcu nie będzie

Rocznica Diablo 2 zbliża się wielkimi krokami i z tej okazji Blizzard potwierdził aktywności z tej okazji. Potwierdzono jednak, że nowych ogłoszeń nie będzie.

aktywności na rocznicę Diablo 2 i brak nowych ogłoszeń

Potencjalny remake Diablo 2 to gorący temat w ostatnich tygodniach. Gracze doszukują się wielu potencjalnych wskazówek mających nakierować ich na potwierdzenie swoich hipotez. Niestety, ale sprawdziły się nasze niepokoje, o których pisaliśmy w poprzednim newsie dotyczącym remake Diablo 2. Blizzard nie zamierza ogłaszać w czerwcu żadnych nowości związanych z grą (poza nowym sezonem w Diablo III i nowym podsumowaniem kwartalnym).

Zwykle nie komentujemy plotek, ale zanim hype train zniknie chciałbym wyjaśnić, że nie planujemy żadnych ogłoszeń Diablo w czerwcu. Piekielne miniony pracują ciężko nad startem kolejnego sezonu Diablo 3, ujawnieniem kolejnego kwartalnego podsumowania Diablo IV oraz planowanymi aktywnościami związanymi z 20 rocznicą Diablo 2.

Ciekawi mnie jakie aktywności Blizzard zaprezentuje fanom w związku z rocznicą. Jednak nie sądzę aby miały mieć związek bezpośrednio z rozgrywką w Diablo 2. I szkoda, że nie doczekamy się teraz ogłoszenia, ale dziwne, że Blizzard podkreślił brak ogłoszeń w czerwcu. Gdyby w najbliższym czasie nie planowali żadnych ogłoszeń to napisali by coś w stylu „w najbliższym czasie”.

Niemniej stanowisko Blizzarda jest jednoznaczne, Diablo 2: Resurrected nie zostanie ogłoszone w 20 rocznicę gry.