Brak ograniczeń poziomów w alfie Diablo 2 Resurrected!

Rozpoczynające się dzisiaj alfa testy Diablo 2 Resurrected nie ograniczą poziomów awansowania graczy.

Awansowanie postaci bez ograniczeń alfa testy Diablo 2 Resurrected

Dzisiejszego wieczora startuje pierwsza faza alfa testów Diablo 2 Resurrected. Influencerzy i media na całym świecie jako pierwsi otrzymają szansę na rozgrywkę w ostatnim remasterze studia. Również u nas nie zabraknie emocji więc jeszcze chętniej zapraszam na stream na kanale RushingTurtles na platformie Twitch, który już się rozpoczął rozgrywką w klasyczne Diablo 2, natomiast od godziny 19:00 gdy serwery Diablo 2 Resurrected zostaną uruchomione zaprezentujemy Wam jak wygląda gra w całej okazałości.

Tymczasem najnowszy Press Kit wydany dla mediów informuje, że aktualna faza testów Diablo 2 Resurrected pozbawiona będzie ograniczeń levelowania. Oznacza to, że mimo tylko dwóch aktów gracze będą mogli non stop nabijać poziomy by awansować na coraz to wyższe poziomy swoim bohaterem. Pozostaje pytanie czy oba akty pozwolą nam zagrać na wyższych poziomach czy ograniczą się tylko niewielkich awansów punktowych aż w końcu lewelowanie okaże się bez sensu.

Alfa testy Diablo 2 Resurrected pozwolą graczom na rozgrywkę w dwóch pierwszych aktach gry trzema klasami: Amazonką, Barbarzyńcą i Czarodziejką. Pierwsze pokazy rozpoczną się dziś o godzinie 19:00 natomiast jutro od godziny 16:00 zostaną wysyłane kolejne zaproszenia dla graczy.