Diablo 4 już ze wsparciem polskiej wersji językowej!

Ujawniony nowy build Diablo 4 zdradza wszystkie wersję językowe gry. Gra posiada już wsparcie polskiej wersji językowej!

diablo iv

Diablo 4 budzi nadzieje graczy na powrót do korzeni i przywrócenie marce dawnej świetności. I mimo, że Diablo 3 był światowym hitem, mocno podzielił graczy. Polscy gracze również znajdują się w tym gronie, ale wiemy jedno, Diablo 4 już teraz posiada wsparcie dla polskiej wersji językowej produkcji!

Ujawniony dopiero co nowy build Diablo 4 wskazuje na jeden z ważnych z punktu widzenia graczy aspektów – wersję językową. I mimo, że gracze nie mogą ściągnąć aktualnego buildu gry, bez problemów można przejrzeć pliki konfiguracyjne. Diablo 4 w najnowszej wersji posiada już wsparcie następujących języków:

Powyższa grafika jednoznacznie wskazuje, że gra doczeka się polskiej wersji językowej. Ważniejszy jest jednak fakt, że skoro wsparcie lokalizacyjne pojawia się już teraz, deweloperzy rozpoczynają również prace nad wprowadzeniem wersji językowych gry.

I mimo, że nie wnosi to aktualnie zbyt dużo w sam proces wyczekiwania na nowości z gry, tak jest to dobra informacja. Polska wersja językowa gry najpewniej już powstaje i będzie regularnie aktualizowana o nowe tłumaczenia.