Oficjalna podkładka Diablo 4 niedługo trafi do sprzedaży!

Blizzard przygotowuje się do promocji kolejnej odsłony Diablo. Oficjalna podkładki Diablo 4 już wkrótce trafi do sprzedaży!

oficjalna podkładka Diablo 4

Diablo 4 to najgorętszy tytuł Blizzarda zapowiedziany podczas zeszłorocznego Blizzconu. Najnowsza odsłona ma zapewnić graczom otwarty świat, posterunki, publiczne wydarzenia, powrót run i zmiany w umiejętnościach i talentach.

Tymczasem jeden z pracowników fabryki zaopatrującej Blizzarda ujawnił zdjęcie z najnowszej dostawy. Ukazuje ono oficjalną podkładkę pod myszkę z wizerunkiem stworzenia pierwszych nefalemów z Inariusem i Lilith w centralnej części.

Jak zaznacza nie wie czemu tak wcześnie podkładka trafia do oferty, ale najprawdopodobniej jej sprzedaż ma zostać rozpoczęta wraz ze startem Blizzcon 2021, który odbędzie się w trzeciej dekadzie lutego.

Dodał jednak, że nigdy tak wcześnie firma nie miała takich zamówień od Blizzarda na tak długi czas przed premierą gry. Spowodowało to całą lawinę komentarzy jakoby Blizzard planował wcześniejszą premierę gry. My jednak wstrzymujemy się z euforią do momentu otrzymania bardziej legitnych przecieków bądź oficjalnych ogłoszeń.

Co jednak ważniejsze każda wyprodukowana sztuka liczona jest ze szczególną dbałością i kontrolowana przez pracowników tak aby żadna ze sztuk nie została wyprowadzona z fabryki przez kogokolwiek.