Premiera Diablo 4 już 5 czerwca?! Wyciek z serwerów Microsoftu!

Firma Aggiornamenti Lumia Italia poinformowała o wycieku z informacji serwerowych Microsoftu, z których wynika, że premiera Diablo 4 odbędzie się 5 czerwca!

premiera Diablo 4 w czerwcu

Aggiornamenti Lumia Italia to firma, która specjalizuje się w analizie baz danych serwerów Microsoft i Xbox. W jednym z ich ostatnich wpisów dowiedzieliśmy się o tym, że premiera Diablo 4 ma odbyć się 5 czerwca. Data ta najpewniej zostanie potwierdzona podczas czwartkowego pokazu The Game Awards, którego pokaz najnowszej odsłony Diablo ma ujawnić również cenę gry i uruchomić jej przedsprzedaż.

Diablo 4 jest już po oficjalnych zamkniętych beta testach. Na początku przyszłego roku ma wystartować kolejna, ale już otwarta faza beta testów, w której każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić co takiego oferuje graczom najnowsza produkcja.

Diablo 4 w czerwcu

O premierze Diablo 4 mówi się od czerwca ubiegłego roku. Wtedy to podczas pokazu Xbox&Bethesda Showcase 2022 zaprezentowano gry, których premiera ma nastąpić w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Diablo 4 pojawiło się na tym pokazie z prezentacją kolejnej grywalnej klasy jaką jest Nekromanta.

Nie wiadomo było jednak kiedy dokładnie mogłaby odbyć się premiera. Potencjalną datę przybliżyli sami deweloperzy gry we wrześniu ogłaszając beta testy Diablo 4. W nagraniu wideo ujawnili, że otwarta faza ma wystartować na początku przyszłego roku, co oznaczałoby, że premiera powinna nastąpić w drugim kwartale. I powyższa informacja niejako potwierdza to co podejrzewano.

Niemniej jednak czekamy do oficjalnego ogłoszenia, które nastąpi najpewniej już w najbliższy czwartek.