Trylogia Wojny Grzechu ponownie w sprzedaży!

W sklepach można już nabyć reedycję trylogii Wojny Grzechu autorstwa Richarda A. Knaaka!

premiera Diablo Wojna Grzechu

W tym tygodniu odbyła się premiera reedycji trylogii Wojny Grzechu Richarda A. Knaaka, która przybliża nam jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Diablo. Dzięki wydawnictwu Insignis wielu graczy ma możliwość po raz pierwszy zapoznać się z historią nefalemów, oraz tym kim była córka Mefista, Lilith czy Inarius, para odpowiedzialna za stworzenie Sanktuarium i postacie, które pojawią się z powrotem w Diablo IV.

Przygotowane specjalnie z okazji premiery „Diablo II: Resurrected” nowe wydanie „Wojny Grzechu” to prawdziwa gratka dla każdego fana „Diablo” oraz dobrej fantastyki. Liczący ponad tysiąc stron tom zawiera wszystkie trzy części mrocznej trylogii: „Prawo krwi”, „Smocze łuski” oraz „Fałszywy prorok”. Nowe, imponujące wydanie w twardej oprawie pozwala czytelnikowi poznać w całości tę klasyczną serię powieści z uniwersum „Diablo”.

„Świat był wtedy młody i niewielu wiedziało, że został nazwany Sanktuarium. (…) Imiona takie jak Inarius, Diablo, Rathma, Mefisto i Baal – miana tych potężnych i często budzących powszechny strach – nie gościły jeszcze wtedy na wargach śmiertelników.”

Fantastyka przyzwyczaiła nas do tego, że zło zwykle jest paskudne, plugawe i ma wielkie rogi, dobro zaś – jest piękne, świetliste i często upstrzone anielskimi skrzydłami. Co by się stało, gdyby jednak jedno od drugiego nie różniło się tak bardzo? Gdyby obie siły przechadzały się potajemnie pomiędzy ludźmi, pragnąc nie tyle im pomagać czy szkodzić, lecz przede wszystkim zagarnąć władzę nad światem śmiertelników dla siebie? Oto opowieść o Wojnie Grzechu – konflikcie, który już na zawsze zmieni przeznaczenie człowieka.

Zamów książkę w najlepszej cenie już dziś – https://bit.ly/wojnagrzechu

„Diablo. Wojna Grzechu” to mroczna trylogia, która zabiera czytelników w odległą przeszłość – blisko trzy tysiące lat przed tym, nim mrok pochłonął Tristram. Richard A. Knaak – autor bestsellerów z listy „New York Timesa” – ukazuje świat Sanktuarium na długo przed tym, zanim stawiliśmy czoła Diablo i jego piekielnym pobratymcom. Nie oznacza to wszak, że były to spokojniejsze czasy. Wręcz przeciwnie – Sanktuarium ukazane w trylogii jest obiektem cichej
wojny o dusze śmiertelników, w której siły Królestwa Niebios oraz moce Płonących Piekieł subtelnie, lecz bezwzględnie dążą do dominacji nad domeną ludzi.

Czytelnik podąża śladami Uldyzjana – człowieka, który nade wszystko stara się trzymać z dala od panoszących się w Sanktuarium nowych religii, będących na usługach obu stronnictw Wiecznego Konfliktu. Los jednak chciał, że ten zwykły śmiertelnik ma już wkrótce odegrać decydującą rolę w wojnie, w której zwycięzcy będą zarazem przegranymi…

Jak powstał świat Sanktuarium? Skąd wzięli się Nefalemowie? Czy w wojnę o dusze ludzi zamieszane są jeszcze inne siły? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w trylogii „Diablo. Wojna Grzechu”.

Nowe wydanie trylogii „Diablo. Wojna Grzechu” to nie tylko wciągająca opowieść, dzięki której można poznać nieznane karty z historii świata Sanktuarium. To także prawdziwa ozdoba kolekcji każdego fana „Diablo”.