Diablo Immortal z premierą w pierwszej połowie 2022 roku

Nie mamy dobrych informacji. Podczas wczorajszej konferencji dla inwestorów, włodarze Activision Blizzard poinformowali, że Diablo Immortal będzie miało swoją premierę dopiero w 2022 roku.

premiera diablo immortal w 2022 roku

Diablo Immortal zalicza spore opóźnienie. Planowana na końcówkę tego roku premiera gry została przełożona na pierwszą połowę 2022 roku. Podczas konferencji dla inwestorów gdzie podsumowano drugi kwartał 2021 roku, włodarze studia poinformowali krótko o tym co czeka markę Diablo w przyszłości.

W przypadku Diablo 2 Resurrected plany studia się nie zmieniły. Gra w dalszym ciągu ruszy z beta testami w sierpniu, natomiast 23 września odbędzie się oficjalna premiera gry. Diablo IV zaś jest w dalszym ciągu projektowane, a wkrótce pojawią się w zespole deweloperskim kolejne osoby, które mają przyspieszyć proces powstawania gry.

Najbardziej zawiedzeni będą fani mobilnego grania. Diablo Immortal po pierwszych alfa testach i trwających testach w Chinach zaliczy obsuwę. Premiera gry została odsunięta w czasie i teraz planowana jest na pierwszą połowę 2022 roku. We wpisie na portalu blizzard.com deweloperzy wytłumaczyli, że obsuwa związana jest z chęcią dopracowania i zmodyfikowania mechanizmów gry w taki sposób, aby gracze mogli odczuwać jak największą przyjemność z gry. Wśród zmian są systemy PvP, PvE, obsługa kontrolerów oraz zmiany w systemie progresji postaci.

Pozostaje więc czekać z niecierpliwością na kolejne beta testy gry.