Diablo Immortal zaktualizowane na Google Play!

Dokładnie dwa dni temu Diablo Immortal zostało zaktualizowane na Google Play. Wcześniej odbyło się to podczas premiery w listopadzie 2018 roku...

premiera diablo immortal w 2022 roku

O produkcji Diablo Immortal słyszano już legendy. Wielu graczy dalej z utęsknieniem wyczekują premiery gry, podczas gdy pozostali śmieszkują i mają nadzieję, ze projekt zostanie zamknięty. Co do tego ostatniego mamy pewność, że jest to błędna logika. Ostatni zaprezentowano drugą od prezentacji gry aktualizację, z której dowiedzieliśmy się tylko pomniejszych szczegółów i potwierdzenia, że prace nad grą w dalszym ciągu trwają.

Ostatnio informowaliśmy Was o rozpoczętych globalnych, wewnętrznych testach Diablo Immortal w Blizzardzie.

I być może owa aktualizacja jest jedynie odniesieniem do tych testów, ale i być może Blizzard aktualizuje wersję w Google Play z innych powodów. W końcu pracownicy i tak nie pobiorą gry z Google Play, a zapewne poprzez ręczne ściągnięcie aplikacji na komórkę.

Zbliża się Gamescom i mimo, że nie widzę tu dużej nadziei na ujawnienie jakichkolwiek nowości związanych z grą tak być może deweloperzy po cichu planują jakieś ogłoszenie? O tym przekonamy się już w najbliższy czwartek.