Gildie, paragony i Głębokie Szczeliny pojawią się w Diablo Immortal!

Nie wiedzieć czemu ale większość osób zupełnie pominęła informację, z których wynika, że Diablo Immortal doczeka się Gildii, usprawnionych poziomów paragonu i Głębokich Szczelin!

gildie, paragony i głębokie szczeliny w diablo immortal

Diablo Immortal jest pozycją mobilną. A co za tym idzie powinna być w swojej formule grą uproszczoną względem gier na PC i konsole. Jednak jak dowiadujemy się z oficjalnych informacji Blizzarda, Diablo Immortal ma być tak naprawdę usprawnionym Diablo 3!

Dlaczego dochodzę do takich wniosków? Otóż w oficjalnym Fact Sheet udostępnionym wraz z innymi materiałami o Diablo Immortal podczas BlizzConu 2019 wynika, że gra doczeka się takich funkcji jak:

  • gildie,
  • Głębokie Szczeliny,
  • usprawniony system poziomów mistrzowskich (paragonów),
  • grupowe dungeony (o tym już wiedzieliśmy).

Wszystko było udostępnione graczom pod nosem w oficjalnym repozytorium Gamepress Blizzarda pod tym adresem. Poniżej prezentujemy fragment dotyczący omawianych kwestii.

Diablo Immortal zawiera pełen wachlarz funkcji i zawartości

Gra Diablo Immortal jest wypełniona po brzegi funkcjami i zawartością. Na wyróżnienie zasługują gildie, Głębokie Szczeliny, wieloosobowe podziemia, zupełnie nowe obszary, usprawniony system poziomów mistrzowskich, zaawansowane zarządzanie ekwipunkiem i wybór zdolności postaci, i wiele więcej. Gracze mogą liczyć na długie godziny spędzone na przemierzaniu podziemi, szlachtowaniu demonów i zbieraniu łupów.

Mam wrażenie, że Diablo Immortal będzie takim Diablo 3 na dopalaczach. Oczywiście mogę się mylić, ale powyższe funkcje zostały ujawnione w listopadzie 2019 roku zatem nie sądzę, aby teraz Blizzard miał się z nich wycofać.