Jak działają combo i ultimates w Diablo Immortal?

Diablo Immortal pozwoli nam jeszcze ciekawiej przemierzać świat Sanktuarium z combosami i ultami umiejętności.

diablo immortal blizzard influencerzy

Diablo Immortal w pewnym stopniu zmieni sposób rozgrywki w Diablo. W wersji mobilnej gry doczekamy się kilku nowości jakimi będą umiejętności ultymatywne oraz combosy podobne do tych, które widywaliśmy dotychczas w bijatykach typu Mortal Kombat czy Tekken.

Combo umiejętności w Diablo Immortal

Łączenie umiejętności celem wzmocnienia jednej będzie standardową taktyką, którą gracze będą musieli wykorzystywać przy silniejszych przeciwnikach bądź jeśli będą chcieli po prostu efektownie pozbyć się minionów.

Użycie combo pozwoli graczom na uzyskanie dodatkowych punktów doświadczenia. Deweloperzy ujawnili takie możliwości na przykładzie umiejętności Czarodziejki, która użyła umiejętności Ice Crystal by następnie użyć Ray of Frost, który rozdzielił wiązkę na kilka, uderzając we wszystkich przeciwników.

Ultimates w Diablo Immortal

Nowością w porównaniu do wszystkich poprzednich części Diablo są umiejętności ultymatywne, które wzmacniają podstawowy atak gracza zadając znacznie większe obrażenia. Każdy z bohaterów posiada dwie podstawowe umiejętności, które może używać w zależności od taktyki. I od tego, którą z nich wybierze, zostanie wzmocniona czego efektem będzie rzeź na polu bitwy. Umiejętność ultymatywna ładuje się wraz z zadawaniem obrażeń umiejętnością podstawową. Kiedy wskaźnik dobije do 100% pojawia się jako dodatkowa ikona, którą należy kliknąć aby uruchomić wzmocnienie.

Użycie ulta charakteryzuje się ogromnym błyskiem i skupieniem energii u bohatera, który ma jej użyć. Przykłady możecie zobaczyć oglądając tegoroczne materiały prasowe. Odpowiednie wycinki z materiału skleiliśmy w jeden film.

Podoba się Wam ta zmiana w Diablo Immortal?