Nowe informacje o Diablo Immortal najpewniej we wtorek!

Już w najbliższy wtorek najpewniej dowiemy się kolejnych informacji odnośnie Diablo Immortal, która ma mieć alfa testy w połowie tego roku.

nowe informacje o diablo immortal

Diablo Immortal jest tak samo znienawidzone, co wyczekiwane przez fanów na całym świecie. Blizzard może wprowadzić rewolucję w produkcjach mobilnych, a które mogą pociągnąć inne firmy do zmiany systemu monetyzacji gier na tej platformie.

Jak donoszą media, w najbliższy wtorek odbędzie się kolejne podsumowanie kwartalne w Activision Blizzard, podczas którego włodarze studia zaprezentują wyniki finansowe oraz plany na kolejne kwartały tego roku. Jeśli dobrze pamiętacie podczas ostatniego podsumowania Q4 i zarazem 2019 roku poinformowano, że alfa testy Diablo Immortal rozpoczną się w połowie tego roku. Idąc za ciosem mam mocne przeczucie, że dostaniemy aktualizację informacyjną odnoszącą się do startu alfa testów Diablo Immortal.

Oczywiście mój tok rozumowania może okazać się całkowicie błędny jednak mam przeczucie, że wtorek będzie dniem, który przybliży nas chociaż odrobinę do testów Diablo Immortal.

Rzecz jasna takie rzeczy oficjalnie są ogłaszane publicznie na kanałach społecznościowych, a nie podczas konferencji z rozliczeń finansowych, dlatego też nie liczyłbym na konkretną petardę informacyjną, a raczej strzępki.