Premiera Diablo Immortal w 2 kwartale 2020 [Nieoficjalnie]

Coraz więcej osób niecierpliwi się na wieści związane z Diablo Immortal. Pewien youtuber poinformował, że Diablo Immortal będzie miało swoją premierę w 2 kwartale 2020 roku.

premiera diablo immortal w 2022 roku

Najpierw znienawidzona, by potem stać się mokrym snem społeczności, która nie może doczekać się jej premiery. Wyczekiwanie na Diablo Immortal widać nie tylko za granicami naszego kraju, ale również wśród naszych czytelników na kanałach społecznościowych, którzy niemal co tydzień pytają o datę premiery gry czy to pod postami na FB, czy w prywatnych wiadomościach.

Diablo Immortal w Q2 2020

Zaznaczam na samym początku, że nie jest to oficjalna informacja, a przeciek do którego dotarł jeden z youtuberów. Według informacji jakie posiada, jego bliski kolega który pracuje w Blizzardzie poinformował go, że do premiery gry pozostało maksymalnie 5 miesięcy co oznaczałoby, że Diablo Immortal zobaczymy maksymalnie do końca czerwca bieżącego roku.

Nie mamy jednak pewności co do prawdziwości tej informacji stąd weźcie ją w cudzysłów. Nie jest on jednak jedyną osobą, która ujawniła podobny termin premiery. Inny amerykański youtuber Echo w swoich filamch informował o tym, że Diablo Immortal ma pojawić się w ciągu najbliższych 4-5 miesięcy.

Oficjalnie deweloperzy dalej milczą. Miejmy nadzieję, że powyższe daty są realne.