Szczegóły nowego systemu paragonów w Diablo Immortal

Dzisiejszej nocy Diablo Immortal uruchomiło serwery technicznych alfa testów. Prezentujemy szczegóły nowego systemu paragonów w Diablo Immortal.

zmodyfikowany system paragonów w diablo immortal

Diablo 3 po raz pierwszy wprowadził do gry system poziomów mistrzowskich (paragonów). Po ukończeniu maksymalnego poziomu, gracze mogli zdobywać kolejne poziomy mistrzowskie wzmacniające bohatera i jego umiejętności.

Diablo Immortal zaprezentuje zmodyfikowany mechanizm paragonów. Głównym założeniem było stworzenie drzewek talentów mistrzowskich, tj. ścieżki, którą będzie podążał dany gracz. W trakcie alfa testów dostępne będą cztery z docelowych dziesięciu drzewek.

Cztery drzewka mistrzowskie
  • MISTRZ PRZETRWANIA (SURVIVOR): talenty znajdujące się na tym drzewku znacznie zwiększają waszą przeżywalność podczas walki z potworami.
  • ŁOWCA SKARBÓW (TREASURE HUNTER): talenty znajdujące się na tym drzewku zapewniają premie do zdobywanych PD oraz zwiększają szanse na znalezienie skarbów, złota i klejnotów.
  • NISZCZYCIEL (VANQUISHER): jeśli poszukujecie talentów, które zmienią was w prawdziwe maszyny do zabijania potworów na polu bitwy – to właśnie opcja dla was.
  • GLADIATOR: talenty znajdujące się na tym drzewku znacznie zwiększają waszą skuteczność bojową podczas walki z innymi graczami.

Poziomy mistrzowskie w trakcie technicznych alfa testów rozpoczną się po wbiciu 45 poziomu doświadczenia. Punkty poziomów mistrzowskich można rozdzielać pomiędzy wszystkie drzewka talentów. Jednak tylko jedno drzewko może być w danym momencie wykorzystywane w grze i tylko wtedy można czerpać korzyści płynące z modyfikacji.

Każde drzewko talentów dostarcza określone atrybuty i zdolności specjalizacyjne. Atrybutami będą tutaj współczynniki jak zwiększenie szybkości ataku czy zadawanych obrażeń.

Drzewka mistrzowskie: specjalizacja