Godzilla zmierza do Call of Duty Warzone i Call of Duty Vanguard!

Potwory istnieją. Taki tekst widnieje w spektogramie pliku audio zwiastunu nowego sezonu w Call of Duty Warzone i Call of Duty Vanguard. Godzilla zmierza do obu gier!

Godzilla w Call of Duty Warzone i Vanguard

Godzilla to najpewniej pierwszy potwór z jakim przyjdzie walczyć graczom Call of Duty Warzone i Call of Duty Vanguard w nadchodzącym 3 sezonie noszącym tytuł Classified Arms. Włodarze studia zaprezentowali nowy zwiastun dodatkowej zawartości fabularnej w jaką gracze będą mogli zagrać w obu wymienionych wyżej grach, w którym na samym końcu słychać ryk Godzilli w transmisji radiowej.

Zwiastun, który za moment obejrzycie skupia się na walce aliantów z nazistami. Gdy alianci przejmują lokację okazuje się, że w w jednej z ciężarówek znajduje się radio, które odbiera dziwny sygnał. W tle narrator mówi o tym, że naziści przebudzili coś. Coś znacznie potężniejszego i straszliwego niż cokolwiek co bylibyśmy w stanie zrozumieć.

I dźwięk ryku potwora może oznaczać jakikolwiek dźwięk. Jest jednak spore ALE. Youtuber PrestigeKey zamieścił na swoim Twitterze zrzut ekranu nagrania audio radia, które następnie umieścił w spektografie. Ten ukazał mu coś takiego:

spektogram pliku audio ze zwiastunu Call of Duty Warzone Season 3

Aby całości dodać pikanterii. Oficjalny kanał Twitterowy Call of Duty opublikował dźwięk z przechwyconego urządzenia widzianego na zwiastunie.

A gdy wsłuchacie się w dźwięki Godzilli przechwycone przez Monarch w filmie Godzilla: King of the Monsters zobaczycie ten sam dźwięk w lekko zmienionej intonacji.

Activision próbuje zaciekawić fanów Call of Duty w podobny sposób jak robi to Epic Games z Fornite. Być może w końcu zrozumiał, że crossover różnych uniwersów może przynieść bardzo pozytywny efekt dla całej franczyzy.

Rzecz jasna udział Godzilli nie został oficjalnie potwierdzony. Z tym przyjdzie nam jeszcze poczekać do 27 kwietnia.