Drop Hearthstone w Prime Gaming od dziś!

Gracze Hearthstone od dzisiejszego dnia będą mogli odebrać w ramach subskrypcji Amazon Prime bezpłatne legendarne karty i standardowe pakiety kart.

amazon prime drop Hearthstone

Blizzard rozwija współpracę z Amazon Prime przy Hearthstone. Do dropów, które od czasu do czasu są dostępne za oglądanie streamów z gry dołączają regularne, comiesięczne nagrody w ramach subskrypcji Prime. Co miesiąc od dnia dzisiejszego gracze Hearthstone i Overwatch otrzymają bezpłatną zawartość w grze. W przypadku Hearthstone są nimi legendarne karty oraz standardowe pakiety kart.

Promocja będzie trwała aż do 14 września. Pierwszą nagrodę można odebrać do 27 kwietnia i jest nią nowa Legendarna karta z nadchodzącego rozszerzenia Wyprawa do Zaginionego Miasta, której premiera planowana jest na 12 kwietnia.

Jak odebrać drop w Hearthstone?

Aby odebrać nagrody dostępne w ramach Amazon Prime, zainteresowane osoby muszą mieć aktywną subskrypcję abonamentową. Bez tego nawet nie macie co liczyć na bezpłatne karty i pakiety kart. Aby odebrać nagrody należy wykonać następujące czynności:

  1. Otworzyć stronę https://gaming.amazon.com/home
  2. Przejść do zakładki Zawartość w grze
  3. Kliknąć na ofertę Hearthstone
  4. Kliknąć na aktualną ofertę i następnie przejść proces odbioru nagrody jak na obrazku poniżej.

Gracze muszą mieć podlinkowane konto Battle.Net w ramach swojej usługi Prime Gaming. Można tą czynność wykonać również w trakcie odbierania nagrody.

Nagrody dropów Amazon Prime

W ramach nagród z dropów w Amazon Prime wszyscy chętni gracze otrzymają co miesiąc aż do 14 września legendarne karty oraz standardowe pakiety kart w Hearthstone.

Łącznie będzie można odebrać 4 Legendarne karty oraz 3 standardowe pakiety kart. Od dziś aż do 27 kwietnia można odebrać pierwszą nagrodę – legendarną kartę rozszerzenia Wyprawa do Zaginionego Miasta.

Nie jest to rzecz jasna coś dla czego warto kupować Amazon Prime, jednak dla posiadaczy będzie z pewnością ciekawym dodatkiem chociażby ze względu na darmowe karty z nowego rozszerzenia. Odbiór można dokonać zarówno na platformie PC, iOS oraz Android.

A jeśli już posiadacie usługę Amazon Prime, zachęcamy serdecznie do subskrybowania naszego kanału na platformie Twitch – Rurshingturtles. Usługa Prime umożliwia bezpłatną subskrypcję, którą można odnawiać co miesiąc nie ponosząc absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.

Źródło: Primegaming.blog