Jeden bilet do Karczmy na Arenę i Starcia w Hearthstone

Podczas zapowiedzi nowego rozszerzenia w Hearthstone, deweloperzy ujawnili, że Arena i Starcia doczekają się jednego biletu do Karczmy.

problem z nagrodami i misjami w Heroic Duels Hearthstone

Obłędny Festyn Lunomroku startuje już 17 listopada. Wraz z premierą nowego rozszerzenia, gra zostanie zaktualizowana o kilka nowości. Wśród nich poza nowymi kartami zobaczymy przebudowany system progresji oraz nowy tryb Starcia.

Nowy tryb Starcia udostępniony ma zostać graczom w dwóch modułach. Pierwszy, bezpłatny, ma pozwolić graczom na testowanie decków, uczenie się zasad rozgrywki czy ogarnięcie mocy specjalnych i skarbów. Drugi zaś, heroiczny, ma funkcjonować identycznie jak ten znany nam z Aren. Dostęp do niego otrzymacie jeśli zapłacicie 150 sztuk złota, bądź kupicie Bilet do Karczmy za 1,99€.

1. sezon Starć zaoferuje 2 sposoby rozgrywki z oddzielnymi pulami graczy: zwykły i heroiczny. Zwykłe starcia są darmowe i stanowią idealny punkt wyjścia, by nauczyć się nowego trybu i poeksperymentować. Odmiana heroiczna posiada system nagród identyczny do tego z Areny, gdzie można zdobyć złoto, tajemny pył, karty zwykłe i złote, a także pakiety kart z najnowszych rozszerzeń. Heroiczne starcia kosztują 150 szt. złota lub Bilet do Karczmy (1,99 EUR), który zastąpi Bilet na Arenę, zapewniając dostęp zarówno do rozgrywek na Arenie, jak i do Starć. Jeśli posiadacie Bilety na Arenę, będziecie mogli ich użyć do rozpoczęcia rozgrywki w trybie Starć!

PlayHearthstone.com

Oznacza to, że jeśli posiadacie już teraz bilety na arenę zostaną one zastąpione Biletami do Karczmy. Nie oznacza to jednak, że na jednym bilecie będziecie mogli zagrać zarówno na Arenie jak i w Starciach. Jeden bilet – jedna rozgrywka.

Starcia można już testować przedpremierowo. Aktualnie dostęp do niego mają osoby, które kupią zestawy za 79,99€ lub 39,99€. Więcej o nich pisaliśmy w poniższym artykule.

Bezpłatny dostęp do trybu Starcia udostępniony zostanie wszystkim graczom bezpłatnie 12 listopada.