Karnet Karczmarza ponownie 2x taniej w Hearthstone

Blizzard ponownie obniżył cenę Karnetu Karczmarza w Hearthstone.

karnet karczmarza hearthstone w promocji

W marcu tego roku Blizzard wprowadził do gry Karnet Karczmarza, który pozwala graczom otrzymać kilka bonusów do Ustawki oraz Areny. W pakiecie można otrzymać 4 bilety na arenę, wczesny dostęp do nowych bohaterów w Ustawce, 4 bohaterów do wyboru (standardowo mamy 2), dodatkowe emotki graficzne oraz rozbudowane statystyki. Całość w kwocie 2500 złota lub 20$.

Teraz Karnet Karczmarza można nabyć za 9,99€ lub 1250 złota. Deweloperzy na kilka tygodni przed pojawieniem się kolejnego rozszerzenia obniżają cenę Karnetu, dzięki czemu Ci którzy chcą skorzystać, mogą go nabyć taniej.

Nie jest jednak tajemnicą, że pakiety te w takiej cenie powinny być dostępne znacznie wcześniej. W sieci gracze dosyć mocno krytykują dodatkowe płatności w grze, które są ograniczone do zakończenia rozszerzenia, w dodatku ograniczając się w głównej mierze do jednego trybu gry (nie wliczając biletów na Arenę).

Nie ma jednak nic za darmo. Deweloperzy w jakiś sposób muszą monetyzować grę. Hearthstone aktualnie jest jedyną grą Blizzarda, która otrzymuje tak dużo nowości w trakcie roku i które zapewniają sporo frajdy.

Karnet można nabyć w oficjalnym, cyfrowym sklepie Blizzarda.