Księżycowy Nowy Rok w Hearthstone – nowe wydarzenie sezonowe wystartowało

Ruszyło kolejne wydarzenie sezonowe w Hearthstone - Księżycowy Nowy Rok.

ksieżycowy nowy rok w Hearthstone

Księżycowy Nowy Rok (Lunar New Year) oficjalnie został uruchomiony w Hearthstone. Ponownie gracze biorąc udział w rozgrywce będą mogli zdobyć tematyczne elementy ozdobne oraz inne nagrody.

Dla graczy, którzy rozpoczną rozgrywkę podczas nowego wydarzenia i zalogują się w czasie jego trwania otrzymają darmowy rewers Tańczącego Lwa, który został zaprojektowany przez chińskiego zwycięzcę konkursu Blizzarda.

Księżycowy Nowy Rok - rewers karty w wydarzeniu Hearthstone

Karczemna bójka: Księżycowe błogosławieństwa w Hearthstone

Po raz kolejny gracze mogą wziąć udział w Karczemnej Bójce: Księżycowe Błogosławieństwa. W tym trybie gracze mają za zadanie wybrać klasę i otrzymując losową talię wybrać błogosławieństwo jednego z zodiakalnych zwierząt, które zboostuje moc gracza.

Legendarny cykl zadań w Hearthstone

HS_22p2_LNY22__PackRewards_760x703_EK04.jpg

Wyruszcie na legendarny cykl zadań składający się z trzech etapów w dniach 2–16 lutego. Otrzymacie za niego 1 pakiet z Zahartowanych przez Pustkowia, 1 pakiet ze Zjednoczonych w Wichrogrodzie, 3 pakiety z Rozbitych w Dolinie Alterak oraz 1 złoty pakiet z Rozbitych w Dolinie Alterak!

Nowe świąteczne skórki w Hearthstone

22p2_LNY_DiaoChanValeera_Social_1280x720.jpg

Te obchody Księżycowego Nowego Roku przynoszą więcej elementów ozdobnych niż kiedykolwiek! Do wyboru macie 3 zestawy skórek bohaterów do meczów rankingowych, zestaw nowych skórek bohaterów do Ustawki, nowego barmana do tego trybu i powracającą ulubienicę graczy – Valeerę Diaochan wraz z nowym rewersem i dodatkowymi kwestiami. Wszystko to znajdziecie w sklepie, więc nie zwlekajcie z przejrzeniem oferty!

Wydarzenie Księżycowy Nowy Rok w Hearthstone rozpoczął się 2 lutego i potrwa do 16 lutego.