Nowy tryb w Hearthstone: 'Najemnicy’ już dostepny z nagrodami na Twitchu i w World of Warcraft

W Hearthstone wystartował nowy tryb rozgrywki "Najemnicy", który ma być największą aktualizacją gry do tej pory. Oprócz nowego trybu będziemy mogli otrzymać nagrody w World of Warcraft oraz dropy z Twitch.

W grze pojawił się nowy, darmowy tryb łączący progresję postaci jak w RPG z elementami rouglike. Będziemy mogli złożyć drużynę z sześciu znanych bohaterów ze świata Azeroth i razem z nimi wybierać i wykonywać różne zlecenia lub grać przeciwko innym graczom.

Tym razem jednak gra nie będzie opierać się o talię kart, lecz o wybraną szóstkę bohaterów, z których trzech będzie w rozgrywce, a trzech w rezerwie. Po wyborze zlecenia lub wejściu do 'Ringu Gladiatorów’ rozgrywka będzie polegała na zaplanowaniu naszych ruchów i potem obserwowaniu wydarzeń na planszy.


Jak na razie wybieramy spośród 50 bohaterów/najemników posiadających rózne zdolności, których będziemy mogli personalizować do swoich potrzeb. Po ukończeniu samouczka otrzymamy na start 8 bohaterów/najemników aby utworzyć własną drużynę.

Więcej informacji odnośnie nowego trybu znajdziemy tutaj.

Więcej informacji odnośnie gameplayu znajdziemy tutaj.

Oprócz 8 najemników po ukończeniu samouczka odblokujemy darmowego wierzchowca do World of Warcraft, o którym informowaliśmy w tym wpisie (’mountem’ jest urocza myszka 'Sarge – Sieżant’ znana z animowanego zwiastuna Hearthstone „Hearth and Home”).

Od 15go (19.00) do 17 października uruchomione zostaną również Dropy Twitch. Co dwie godziny transmisji z rozgrywek Hearthstone otrzymamy maksymalnie dwukrotnie (więc po 2 i po 4 godzinach) pakiety z Najemnikami.