Zwiastun dodatku Scholomancjum w Hearthstone!

Dosłownie przed chwilą Blizzard na swoim Twitterze zamieścił zwiastun nowego dodatku do Hearthstone, Scholomance Academy!

premiera scholomancjum 6 sierpnia

Hearthstone to chyba jedyna gra, która doczekała się tak klimatycznych i świetnych animowanych zwiastunów. Dzisiejszego dnia Blizzard oficjalnie zapowiedział nowe rozszerzenie, które zobaczymy w sierpniu w grze.

Bądźcie pozdrowieni, aspirujący adepci i adeptki sztuk tajemnych! W starożytnych murach tej osławionej uczelni rektor Kel’Thuzad i reszta ciała pedagogicznego czuwają nad kształceniem kolejnego pokolenia wybitnych absolwentów, od czarnoksiężników aż po wojowników i przedstawicieli pozostałych bohaterskich profesji. Zachęcamy uczniów do podjęcia się dwóch kierunków, a ze swej strony oferujemy całą masę kursów interdyscyplinarnych. Bez względu na wybraną specjalizację znajdziecie w Scholomancjum wszystko, czego wam trzeba!

Tylko… nie kręćcie się wśród zakurzonych krypt w kazamatach uczelni. Nie ma potrzeby przejmować się tym, co głęboko pod ziemią knują Kel’Thuzad wraz z Kultem Potępionych…

Najnowsze wydarzenie zaprezentuje karty dwuklasowe. Scholomancjum będzie posiadało komplet 135 nowych kart, przy czym aż 40 z nich będą kartami dwuklasowymi.

Dodatkowe informacje dotyczące dodatku:

  • Nowy efekt – erupcja magii – Dzięki Erupcji magii gracze zyskają nowe możliwości tworzenia przydatnych kombinacji, torując sobie zaklęciami drogę do rangi Legendy!
  • Zaklęcia Karty studiów – zaklęcia, które umożliwiają natychmiastowe Odkrycie karty i zmniejszają koszt zagrania kolejnej karty tego rodzaju. W Scholomancjum zakuwanie po nocach się po prostu opłaca!

Rozszerzenie w przedsprzedaży będzie kosztowało 49,99 Euro. W zestawie znajdzie się 55 pakietów kart nowego dodatku, losowa legenda i rewers Kel’Thuzada. W bardziej bogatej wersji znajdzie się 80 pakietów kart w cenie 79,99 Euro, losową legendą, rewersem Kel’Thuzada, bohatera maga Kel’Thuzada, karnetem Karczmarza.