Helikoptery w Fortnite z patchem 12.20

Epic Games wprowadziło nowy patch w Fortnite oznaczony numerem 12.20 wprowadzający helikoptery do gry!

helikoptery w Fortnite

Wraz ze startem drugiego sezonu w Fortnite Chapter 2 nie trzeba było czekać długo na wprowadzenie nowego latającego środka komunikacji jakim są helikoptery.

Gra eksperymentowała już wcześniej z pojazdami powietrznymi w grze, ale jak dotąd żaden z nich nie utrzymał się w grze na dłużej. Po tygodniach spekulowania helikoptery zawitały do gry by znowu odmienić rozgrywkę w Fortnite.

Patch notes 12.20 – Helikoptery, Spy Games i inne

Pojawienie się helikopterów w grze nie jest jakimś dużym zaskoczeniem. Gracze oczekiwali ich obecności od jakiegoś czasu widząc na mapie całkiem sporą liczbę lądowisk dla helikopterów.

Teraz gracze mają zupełnie nowy środek transportu, który pozwoli im wzbić się wysoko w przestworza oferując nowe sposoby przemieszczania się na wyspie.

Gracze mieli wątpliwości czy helikoptery będą w stanie przemieszczać całą drużynę czy tylko jednego ich członka. Te umożliwiają lot całej drużynie, dzięki czemu łatwiej będzie badać nowe tereny i zbierać zapasy broni, amunicji czy apteczek. O ile oczywiście wcześniej nie zostaną zestrzeleni przez przeciwników. Helikoptery w pełnej okazałości możecie obejrzeć poniżej:

W grze ponownie zobaczymy kontynuację tematu tajnych agentów. Wraz z patchem 12.20 w grze pojawia się Operation: Dropzone Limited Time Mode. Tryb ten pozwoli graczom skorzystac z nowego systemu technologii pozwalającej odblokować im dodatkowe bonusy dające przewagę nad przeciwnikami, oraz będą mogli przetestować kilka nowych gadżetów.

Dodatkowo w nowym patchu pojawi się kilka poprawek bugów, które przestaną irytować graczy.