Gracze Overwatch domagają się skórek Mei z Heroes of the Storm

Wczorajszego dnia ujawniono w Heroes of the Storm nowego bohatera którym jest Mei. Wraz z prezentacją bohaterki gracze zobaczyli skiny, które niemalże od razu rzuciły się fanom Overwatch w oczy. Teraz chcą aby je dodać do gry.

skiny mei w hots

Zapowiedź Mei w HotSie podzieliła fanów. Niektórzy zarzucili firmie brak pomysłowości inni z kolei niemalże o razu zakochali się w Overwatchowym szatanie. Ale już od dłuższego czasu mam dziwne wrażenie, że HotS otrzymuje znacznie ciekawsze skiny aniżeli te jakie widujemy dla bohaterów w Overwatch.

Trzeba jednak zaznaczyć, że obie gry posiadają oddzielne zespoły projektowe, a co za tym idzie odrębnych artystów konceptów. Zespoły te też najpewniej nie dzielą się między sobą aktualnym stanem prac, a raczej korzystają już z gotowych rozwiązań, którymi najczęściej są oryginalnie zaprojektowane szkice.

Projektanci Heroes of the Storm zaprezentowali wczoraj, że potrafią zaprojektować unikalne, a przede wszystkim bardzo ciekawe skiny do gry. Jednym z nich jest Mei w piżamie w trzech wersjach.

Nie trudno podsumować, że skórki Mei dodane do Heroes of the Storm prezentują się znacznie lepiej niż jakakolwiek legenda w Overwatch. Gracze na Reddicie czy Twitterze podkreślają, że zazdroszczą HotSowi projektantów i marzą aby skiny z MOBY Blizzarda znalazły się w Overwatch

Ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że deweloperzy HotSa mają tu znacznie łatwiejszą pracę. W FPSie deweloperzy muszą trzymać się szczegółowych wytycznych projektowych. Skin postaci nie może znacząco odbiegać od modelu bohatera aby nie przekraczać jego hitboxów.

Mimo wszystko społeczność Overwatch od dawna zazdrości HotSowi projektantów, natomiast ci drudzy częstszych aktualizacji.