Kolejny teaser bohatera w Heroes of the Storm?

Blizzard zamieścił na swoim Twitterze posta z zimową grafiką w świecie Warcrafta. Czyżby nową postacią w Heroes of the Storm miał być bohater tego uniwersum?

nowy bohater hots

Zbliżamy się wielkimi krokami do premiery kolejnego bohatera w Heroes of the Storm. Zapowiadany już jakiś czas temu tank ma pojawić się wkrótce w grze i być może nie będziemy musieli czekać tak długo jak sądziliśmy. Najnowszy post na twitterze HotSa pokazuje nam ośnieżoną budowlę orków, która może sugerować, że nowym bohaterem będzie ktoś z uniwersum Warcrafta.

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to fakt, że klany orków posiadały jedną znaną grupę, która lubowała się w zimowych klimatach. Mowa tu oczywiście o Klanie Lodowego Wilka, którym władał Durotan, ojciec Thralla. Durotan idealnie nadawałby się na kolejnego tanka w Heroes of the Storm ale czy ta zapowiedź na 100% mówi nam o nowym bohaterze?

Drugą teorią jest bowiem rework Alterac Pass, zimowa mapa w HotSie. Na niej też znajdują się orcze fortyfikacje ale mam wrażenie, że niebieskie strzały nie są tu bez znaczenia.

Cytując kultowy serial „Winter is coming”…