Pikseloza zawita do nowego wydarzenia w Heroes of the Storm!

Blizzard przez przypadek ujawnił nowe wydarzenie w Heroes of the Storm? Na PTR trafiła aktualizacja, która wskazuje kierunek tematyczny - to pikseloza!

pikselowe logo heroes of the storm na serwerach ptr

Dzisiejszego wieczora w Heroes of the Storm zostały zaktualizowane serwery PTR, które dosłownie za moment zostały zdeaktywowane. Czujne oko graczy pozwoliło jednak zrobić szybki zrzut ekranu, który ujawnił grafikę, którą zaprezentowaliśmy powyżej. Pikseloza zawita do nowego wydarzenia w Heroes of the Storm!

To co warto wspomnieć w powyższej grafice to fakt, że tło powyższej grafiki pochodzi z jednej z pierwszych gier Blizzarda – Blackthorne.

Grafika może zatem nawiązywać bezpośrednio do tej gry, ale również do pozostałych gier z lat 80-tych. Oznaczać to może, że nowe wydarzenie w Heroes of the Storm dostarczy graczom nowe skiny robione w pikselowej stylistyce bądź…gra udostępni możliwość gry w 16-bitach co byłoby niemałą graficzną rewolucją. Ale w tym drugim przypadku za bardzo ponosi mnie fantazja 😉 A poniżej przykład jak takie skiny mogłyby prezentować się w grze.

Pozostaje tylko pytanie, czy to, że logo pojawiło się na serwerach PTR rzeczywiście ma wprowadzić jakieś nowości do gry, czy jest tylko żartem, który ma pojawić się przy okazji 1 kwietnia?