Zmiany Novy w opinii dewelopera Heroes of the Storm

Wśród tematów omawianych przez deweloperów ze społecznością była Nova i zmiany jakie powinna przejść. Jeden z deweloperów ujawnił swoją opinię na ten temat dając graczom małe wskazówki.

zmiany novy heroes of the storm

Nova nie otrzymała od dosyć długiego czasu żadnych zmian. Jeden z fanów zadał pytanie dotyczące tej bohaterki jak i Valeery. W swoim pytaniu podkreślił, że aktualnie Hanzo spełnia tą rolę znacznie lepiej niż Nova i czy mają jakieś pomysły na nią.

Kevin Gu, jeden z deweloperów Heroes of the Storm postanowił powiedzieć coś od siebie. Zaznaczył, że jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podczas jej przeprojektowania.

Jednym z podstawowych problemów Novy jest niedostateczna skuteczność w czyszczeniu fal przeciwników. Mimo, że bardzo dobrze sprawdza się w eliminowaniu bohaterów, nie jest tak skuteczna podczas czyszczenia fal minionów. Kevin uważa, że jest miejsce na zmiany jej podstawowego zestawu umiejętności czy talentów.

Drugim problemem na jaki zwrócił uwagę to niedostateczne CC. Aktualnie nie jest w stanie odpowiednio zagrozić przeciwnikom. Jak przyznał, powinna mieć większe możliwości na stunowanie przeciwników, którzy będą musieli być znacznie bardziej uważni przed kontratakiem.

Nova potrzebuje również znacznie ciekawszych mechanik talentów. Aktualny zestaw jest efektywny, ale w jego mniemaniu powinno popatrzyć się bardziej szczegółowo na podstawowy i heroiczny zestaw.

Zauważa, że zmiany jakie musiałaby przejść bohaterka, nie mogą spowodować aby była OP i aby nie powodowała frustracji wśród jej przeciwników.

Niestety nie podał informacji czy zmiany bohaterki pojawią się w grze, a jeśli tak to kiedy…