Hogwarts Legacy gameplay ujawniony – 15 minut rozgrywki!

Warner Bros. Games zaprezentowało Hogwarts Legacy gameplay - 15-minutowe nagranie z rozgrywki.

Hogwarts Legacy gameplay trailer - 15 minut rozgrywki

Świat Harrego Pottera powiększa się o kolejną produkcję. Po kinowej sadze Harry Potter i Fantastyczne Zwierzęta przyszedł czas grę komputerową Hogwarts Legacy. Podczas wczorajszego State of Play od Playstation, Avalanche Software i Warner Bros. Games zaprezentowało Hogwarts Legacy gameplay, 15-minutowe nagranie z rozgrywki, które prezentuje się niebywale dobrze. Zwiastun rozgrywki pokazuje szczegóły fabularne, mechaniki gry oraz system walki czy craftingu, które będą obecne w grze.

Wątek fabularny Hogwarts Legacy przeniesie graczy do tytułowego, XIX wiecznego Hogwartu, gdzie jako utalentowany uczeń będziemy poznawać tajniki nauki czarów, tworzenia mikstur, zawierania przyjaźni czy chadzania na lekcje z obrony przed czarną magią i innych. Gra pozwoli graczom przeżyć w pełni czarodziejskie życie jako uczeń 5 roku nauki. Jednakże poza typowymi szkolnymi wątkami gracz będzie miał za zadanie zbadanie rebelii goblinów do której doszło w trakcie czasu jego nauki.

Poniżej prezentacja rozgrywki.

Hogwarts Legacy gameplay trailer

Hogwarts Legacy to produkcja RPG z otwartym światem osadzona w magicznym świecie Harrego Pottera. Premiera gry planowana jest na Boże Narodzenie 2022 roku. Gra dostępna będzie na platformach PC, Xbox One, Xbox Series X/S, Playstation 4, Playstation 5 oraz Nintendo Switch.

Więcej informacji o produkcji znajdziecie na naszej powstającej Wikipedii Hogwarts Legacy jak również na oficjalnej stronie Hogwartslegacy.com.