League of Legends i inne tytuły Riot Games będą dostępne w Game passie

Microsoft i Riot Games podjęły współpracę, w ramach której tytuły Riotu, w tym League of Legends będą dostępne w usłudze Game Pass.

Na wczorajszej konferencji Microsoftu, Riot Games ogłosiło, że tytuły studia znajdą się w ramach współpracy z Microsoftem w usłudze Game Pass. Współpraca dotyczy przede wszystkim tytułów takich jak: League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Valorant, Legends of Runeterra, czy Teamfight Tactics. W ramach współpracy zostaną odblokowane różne bonusy dla poszczególnych gier.

 • League of Legends (PC): Odblokowanie wszystkich bohaterów.
  Dzięki przepustce Game Pass abonenci odblokują wszystkich ponad 160 bohaterów oraz uzyskają dostęp do każdego nowego bohatera w dniu premiery.
 • League of Legends: Wild Rift mobilna): Odblokowanie wszystkich bohaterów.
  Członkowie Game Pass odblokują ponad 80 bohaterów oraz będą mieli zapewniony dostęp do każdego nowego bohatera w dniu premiery.
 • Legends of Runeterra (PC i mobilna): Odblokowany zestaw fundatorów
  Dzięki odblokowanemu zestawowi fundatorów członkowie Game Pass mają przewagę w tej darmowej, przyjaznej grze karcianej PVP.
 • Valorant (PC): Odblokowani wszyscy agenci
  Członkowie Game Pass odblokują wszystkich 18 agentów i uzyskają dostęp do wszystkich nowych agentów pierwszego dnia.
 • Teamfight Tactics (PC i moblilna): Odblokowanie wybranych małych legend
  Członkowie Game Pass otrzymają dostęp do rotacji awatarów Małej Legendy Poziomu Pierwszego.

Joe Hixon, czyli pracownik Riot Games opowiedział na swoim twitterze jak ta współpraca będzie wyglądała:

Nadal będzie można odblokowywać bohaterów/małe legendy/karty/agentów w standardowy sposób grając na koncie powiązanym z Game Pass. Wszystko, co otrzymasz w grze, pozostanie odblokowane później, jeśli Twoja subskrypcja wygaśnie. To jeden z powodów, dla których bonusowe doświadczenie jest również związane z połączonym kontem.

Widziałem ludzi porównujących go do modelu Riot Unlocked, który jest używany w PC Bangs i jest to bardzo zbliżone do tego, co tutaj robimy.

Podobnie jak w przypadku naszego partnerstwa z Amazon Prime, będzie to działać poprzez połączenie Twojego istniejącego konta Riot z kontem Game Pass.

Więcej szczegółów pojawi się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a partnerstwo będzie w pełni online zimą.