League of Legends patch 12.20 – opis zmian

Riot Games opublikował opis zmian w patchu 12.20 w League of Legends

Na oficjalnej stronie League of Legends Riot Games opublikowało opis patcha 12.20 wraz ze wszystkimi zmianami. Jest to patch wprowadzający do gry nowe skórki z serii Bewitching (Czarujące) nieodzownie związaną obchodami halloween. Tym razem skórki otrzymają: Anivia, Cassiopeia, LeBlanc, Neeko i Senna.

Aktualizacja zawiera nerfy i buffy następujących bohaterów: Aatrox, Akshan, Blitzcrank, Elise, Evelynn, Gwen, Jayce, Kennen, Maokai, Rammus, Sett, Wukong, Ziggs, oraz zmiany następujących przedmiotów: Demoniczny Uścisk, Mroźne Serce, Śmiertelne Przypomnienie, a także zmiany runy Zabójcze tempo.

Łatka zawiera także dalsze zmiany w systemach behawioralnych gry. Od teraz słowa niedopuszczalne będą na bieżąco wychwytywane w trakcie rozgrywki, a używający ich gracze będą odpowiednio karani już w trakcie trwającego meczu. Tak że ostatnio uhonorowani gracze, będą od teraz widoczni w menu dodaj znajomych.

Patch w skrócie

Czarująca Anivioperzyca, Czarująca Cassiopeia, Czarująca LeBlanc, Czarująca Neeko i Czarująca Senna będą dostępne od 20 października 2022 r.

Pora na najbardziej przerażający patch tego roku. Patch 12.20 zapewni wam kilka pysznych niespodzianek, więc szybko wgryźmy się w temat!

No dobra, szczerze mówiąc, na przyjemnościach się nie zakończy. Wygląda na to, że do torby ze smakołykami wpadło kilka gorzkich niespodzianek w postaci osłabień. Dotyczą one kilku zbyt silnych bohaterów, w tym Maokaia i Aatroxa, których poziom mocy przerażał nawet nas. Z drugiej strony pojawi się kilka wzmocnień dla postaci takich jak Evelynn czy Gwen, jak przystało na tę porę roku! Wprowadzimy też nową partię rarytasów czarujących skórek, które napędzą wam stracha!

W tym patchu wdrożymy również wielką aktualizację systemu wykrywania języka. Teraz nieakceptowane słowa będą wykrywane i cenzurowane NA ŻYWO, a gracze, którzy ich używają, zostaną automatycznie wyciszeni przez system.

Nie możecie się doczekać przerażającego odświeżenia za 50 szt. złota tylko po to, aby nie trafić żadnej kluczowej jednostki? Więcej na temat swoich szans dowiecie się w opisie patcha TFT tutaj!

LILU „RIOT RIRU” CABREROS

Pełny opis patcha tutaj