League of Legends patch 12.6 – pełny opis

Na stronie oficjalnej stronie League of Legends pojawił się pełny opis patcha 12.6

Riot Games zaprezentowało pełny opis zmian jaki zobaczymy w nadchodzącym patchu 12.6 w League of Legends. Jest to łatka zawierająca zmiany przedmiotów zapewniających leczenie w grze, nerfy i buffy bohaterów, zmiany Rengara, a także bugfixy. Patch ten usuwa również jedną z run, która według Rioterów była nieużywana przez nikogo zastępując ją inną. Wprowadza do gry również pierwszą fazę modernizacji zawartości mitycznej usuwając punkty prestiżu, rzadkie klejnoty zastępując mityczną esencją, wprowadzając sklep, w którym można rozmienić mityczną esencję na prestiżowe skórki z poprzednich lat, hextechowe skórki dostępne wcześniej za rzadkie klejnoty oraz skórki z unikalnym dla danego roku motywem.

Zawartość sklepu będzie zmieniać się co trzy miesiące, czyli co 6 patchów. Jest to też aktualizacja, która usuwa wypożyczenie bohaterów/skórek, czy wardów na 7 dni przez przetopienie odłamków.

Naczelny Króliczek Bojowy Riven, Króliczek Bojowy Miss Fortune, Nietoperz Bojowy Vayne, Wilk Bojowy Sylas, Kotek Bojowy Jinx i Kotek Bojowy Jinx (Prestiżowa) będą dostępni od 31 marca 2022 r.

Przygotujcie swój oddział na patch 12.6!

Mamy na myśli oczywiście Oddział Anima. W końcu minęło już sporo czasu od poprawek wyważających w ramach patcha 12.5, więc w tym tygodniu przygotowaliśmy dla was wiele nowości. Poza kilkoma nowymi, odważnymi skórkami w stylu science fiction wprowadzimy mnóstwo wzmocnień i osłabień, kilka poprawek Rengara oraz systemowe zmiany dla podtrzymania jakości przedmiotów i run. Nareszcie rozpoczyna się faza 1. modernizacji zawartości mitycznej! Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej o Mitycznej Esencji, mitycznym sklepie, prestiżowych skórkach, które opuszczą skarbiec i fazie 2. modernizacji.

Wróćmy jednak na Rift. Podobno w tym tygodniu normy wyglądają dosyć podejrzanie. Przekonajmy się, jak jest naprawdę…

Wasze walczące z przestępcami mechazałogi nie są jeszcze online, aby w piątkę dołączyć do kolejki elastycznej? Żaden problem. Zawsze podczas oczekiwania możecie poczytać o swoim ulubionym Bojowym Króliczku swoich ulubionych bojach w automatycznej grze bitewnej w opisie patcha TFT tutaj!

JINA „AHRISOO” YOON
LILU „RIRU” CABREROS
PAUL „RIOTAETHER” PERSCHEID

Pełny opis Patcha 12.6 w League of Legends Tutaj.