League of legends patch 12.8 – opis zmian

Na oficjalnej stronie League of legends pojawił się opis patcha 12.8

Na stronie League of Legends pojawił się opis zmian zawartych w patchu 12.8. Jest to patch zawierający skórki dla Senny, Sivir, Kayle, Aatroxa, Sejuani, Gangplanka oraz Yasuo. Patch zawiera nerfy i buffy takich bohaterów jak: Jinx, SOraka, Xayah, Bard Ezreal, Fiddlesticks, Kassadin, Jhin, Mordekaiser, Poppy, Sejuani, Sylas, Tristana, Vel’Koz, Vladimir, Xerath, Zoe. Łatka zawiera w sobie również zmiany Swaina mające na celu przywrócenie go go do gry w solowej alei, polegające na zmianach many, a także poszczególnych jego umiejętności, w tym związanych z kontrolą tłumu.

Zmiany w tym patchu obejmują również Kai’Sę, a konkretnie jej builda skonstruowanego pod moc umiejętności. Patch obejmuje również modyfikacje przedmiotów pozwalających na uzyskanie chwilowej niewrażliwości na jakiekolwiek akcje, poprze usunięcie możliwości zakupu stopera, w momencie, gdy posiada się już w ekwipunku klepsydrę Zhonyi lub Anioła stróża, których częścią jest stoper.

Patch w skrócie:

Aatrox Zaćmienia Księżyca, Senna Zaćmienia Księżyca, Prestiżowa Senna Zaćmienia Księżyca, Sejuani Zaćmienia Słońca, Sivir Zaćmienia Słońca, Kayle Pożeraczka Słońc, Zdrajca Gangplank i Morski Wilk Yasuo będą dostępni od 28 kwietnia 2022 r.

MSI! MSI!

Tak, dobrze słyszeliście. To właśnie na tym patchu zostaną rozegrane zawody Mid-Season Invitational 2022, które rozpoczną się 10 maja! Tym razem wprowadzimy zróżnicowaną mieszankę wzmocnień i osłabień bohaterów na światowej scenie oraz długo wyczekiwaną aktualizację Swaina. W opisie znajdziecie też więcej informacji o zawartości mitycznej, w tym o kamieniach milowych imprezy — w samą porę dla Prestiżowej Senny Zaćmienia Księżyca oraz wszystkich innych rycerzy Zaćmienia Słońca i Księżyca. Na koniec wspomnimy również o kilku nicponiach i maruderach w najnowszym zestawie skórek.

Komu będziecie kibicować w przyszłym tygodniu?

Zapoznajcie się z niewielkimi zmianami, które pojawią się w TFT, w opisie patcha tutaj, podczas gdy zawodnicy szlifują swoje umiejętności przed mistrzostwami świata Bajerów i Gadżetów, które rozpoczną się 29 kwietnia!

JINA „AHRISOO” YOON
LILU „RIRU” CABREROS
PAUL „RIOTAETHER” PERSCHEID

Pełny opis patcha znajduje się tutaj.