Patch 12.11 w League of legends – Opis zmian

Na oficjalnej stronie League of legends pojawił się opis patcha 12.11.

Na stronie League of Legends pojawił się oficjalny opis patcha 12.11. Jest to patch zawierający skórki z serii Oceanicznych Pieśni dla Zeri, Ashe, Yone, Seraphine wraz z edycją prestiżową dostępną przez ograniczony czas (5 tygodni od daty premiery) oraz Nidalee. Łatka osłabia i wzmacnia całkiem sporą pulę bohaterów i przedmiotów. Wzmocnienia między innymi otrzymają takie postaci jak: Caitlyn, Irelia, Lee Sin, Sona, czy Samira, natomiast osłabienia dotkną między innymi: Senny, Swaina, Wukonga, Branda, czy Gwen. Jest to też patch, w którym najnowsza postać, czyli Bel’veth debiutuje na serwerach live. Patch wprowadza również drobne zmiany w czacie po meczu . Zmiany dotyczą wyboru tego, czy ktoś chce otrzymywać wiadomości na czacie po meczu, czy też nie. Wiadomości po meczu można teraz otrzymać tylko w wypadku dołączenia do czatu.

Patch w skrócie

Bel’Veth Cesarzowa Pustki wkracza na Summoner’s Rift 9 czerwca 2022 r.

Bojowy Boss Bel’Veth, Ashe Oceanicznych Pieśni, Nidalee Oceanicznych Pieśni, Seraphine Oceanicznych Pieśni, Yone Oceanicznych Pieśni oraz Zeri Oceanicznych Pieśni będą dostępni od 9 czerwca 2022 r.

Seraphine Oceanicznych Pieśni (Prestiżowa) będzie dostępna od 9 czerwca do 14 lipca 2022 r.

Lawendowe Morze wciąż się rozszerza, a Bel’Veth wkracza na Summoner’s Rift, by je sobie przywłaszczyć. Dołączcie do Bel’Veth Cesarzowej Pustki już w tym patchu!

Obliczenia wykonane i… bohaterowie są teraz wytrzymalsi! Po obszernych zmianach, które wprowadziliśmy w ostatnim patchu, ten tydzień będzie dla nas czasem porządków, by przywrócić wyważenie do Summoner’s Rift. W tym patchu skupiliśmy się na dwóch ważnych sprawach. Po pierwsze nie chcemy za bardzo osłabić ani wzmocnić żadnych bohaterów ze względu na aktualizację wytrzymałości. Unikamy tego stanu rzeczy poprzez analizę silnych stron i słabości wszystkich bohaterów z osobna na tle ogólnego wyważenia klasy/roli, a także preferowanych przedmiotów. Po drugie, wprowadzone w patchu 12.10 ogólne osłabienia leczenia i tarcz bardzo odbiły się na niektórych bohaterach. Tym razem każdego bohatera rozpatrujemy indywidualnie. Tam, gdzie jest to niezbędne, cofamy nieco osłabienia leczenia i tarcz bądź inwestujemy tę utraconą moc w inne aspekty ich zestawu umiejętności.

Z innej beczki: w tym patchu wypuszczamy nową serię skórek Oceanicznych Pieśni wraz z Seraphine Oceanicznych Pieśni (Prestiżową), która będzie dostępna przez ograniczony czas. (Zanim zapytacie: nie, Ocean, w którym ci bohaterowie się pluskają, to nie te same wody, co Lawendowe Morze Bel’Veth).

TFT: Wraz z tym patchem nadchodzą Smocze Ziemie, a Pengu wraz z przyjaciółmi w nowej rotacji wyruszają na przygodę w świecie wysp o bogatej faunie, florze i strategiach bitewnych. Zapoznajcie się z nowym zestawem mechanik, cech, bohaterów i nie tylko w opisie patcha TFT tutaj!

LILU „RIRU” CABREROS
JINA „AHRISOO” YOON
PAUL „RIOTAETHER” PERSCHEID

Pełny opis patcha znajduje się pod tym adresem.