Pierwsze odcinki Arcane z najwyższymi notami od krytyków!

Pierwsze trzy odcinki serialu Arcane z uniwersum League of Legends zostały zasypane pozytywnymi recenzjami na Rotten Tomatoes osiągając wynik 100%!

Serial Arcane o przygodach bohaterów League of Legends został doceniony zarówno przez krytyków, jak i regularną widownię. Na Rotten Tomatoes w chwili obecnej ma notę 100% pozytywnych recenzji od krytyków, oraz 98% pozytywnych recenzji od widowni.

Jeżeli chodzi o Metacritic w chwili obecnej spłynęło za mało recenzji od krytyków, natomiast widownia oceniła serial na 9.2 ze 104 pozytywnymi recenzjami,2 mieszanymi i 8 negatywnymi.

Dodatkowo serial z miejsca stał się hitem. Na Twitchu premierowy odcinek oglądało ponad 2 miliony osób. Natomiast na Netflixie wylądował w topce wyszukiwań i oglądalności w wielu krajach na świecie. W Polsce jest na drugim miejscu zaraz po serialu Miłosna Pułapka.

Serial jest dostępny na Netflixie od 7 listopada. Póki co dostępne są pierwsze trzy epizody pierwszego sezonu. Kolejne epizody będą się pojawiać w kolejnych tygodniach. Odcinki 4-6 pojawią się 13 listopada 2021, a odcinki 7-9, 20 listopada 2021.