Skórki Arcane w League of Legends za darmo dla każdego

Riot Games udostępni graczom skórki Arcane zupełnie za darmo do zdobycia w League of Legends. Warunkiem uzyskania skórek jest wykonanie kilku prostych misji w określonym terminie.

Riot Games podzielił się na stronie League of Legends informacjami na temat sposobu uzyskania skórek oraz misjami z tym związanymi. Dla graczy najważniejszą informacją jest fakt, że skórki Arcane będą do zdobycia zupełnie za darmo dla każdego gracza! Poznaliśmy też konkretne daty, w których dostępne będą misje, za pośrednictwem których można odebrać skórki Arcane.

Misje Arcane

Chociaż nie możemy rozdawać samochodów wszystkim naszym graczom, tak jak gospodarze teleturniejów, możemy zrobić równie wspaniałą rzecz. Bardzo niskim kosztem jednej wygranej gry (lub rozegranych trzech gier!),możesz zdobyć Jayce»a, Vi, Caitlyn i Jinx z Arcane od 8 listopada 2021, 16:00 CET. Poniższe misje Arcane będą się odblokowywać co tydzień do końca wydarzenia, czyli do 9 grudnia 2021, 20:59 CET

MISJACELNAGRODATERMINY
Jayce z ArcaneWygraj 1 grę lub Rozegraj 3 gryTrwały bohater — Jayce* + Trwała skórka Jayce z Arcane*8 listopada 16:00 CET – 9 grudnia 20:59 CET
Vi z ArcaneWygraj 1 grę lub Rozegraj 3 gryTrwały bohater — Vi* + Trwała skórka Vi z Arcane15 listopada 16:00 CET – 9 grudnia 20:59 CET
Caitlyn z ArcaneWygraj 1 grę lub Rozegraj 3 gryTrwały bohater — Caitlyn* + Trwała skórka Caitlyn z Arcane22 listopada 16:00 CET – 9 grudnia 20:59 CET
Jinx z ArcaneWygraj 1 grę lub Rozegraj 3 gryTrwały bohater — Jinx* + Trwała skórka Jinx z Arcane24 listopada 16:00 CET – 9 grudnia 20:59 CET
*Po ukończeniu misji znajdziesz te nagrody w swoim ekwipunku łupów — po prostu wybierz je i „odblokuj”!

Riot poinformował również, że skórki Arcane będą dostępne w sklepie przedmiotów po zakończeniu eventu związanego z serialem, po 975 RP za każdą z nich.

Dodatkowo Riot uruchomiło specjalną stronę z grą przeglądarkową zatytułowaną RiotXArcane dostępną pod tym adresem: https://riotxarcane.riotgames.com/pl-pl/

Gra polega na wykonywaniu szeregu misji wyznaczonych przez twórców w określonym terminie. Póki co dostępny jest prolog, aczkolwiek kolejne misje będą pojawiać się regularnie w ustalonych przez twórców terminach przez cały czas trwania wydarzenia związanego z serialem.

Podzielono się również szczegółami dotyczącymi premiery Arcane wraz z informacją dotyczącą łupów za oglądanie premierowego odcinka na twitchu, bądź też stronie https://arcane.com/pl-pl/ informacje te przedstawiono w formie FAQ

Kiedy

Pierwszy odcinek Arcane będzie streamowany na żywo na całym świecie 6 listopada o godzinie 19:00 PT.. Upewnij się, jaką oznacza to godzinę dla twojej strefy czasowej na Arcane.com.

Nie jesteś w stanie wcisnąć premiery w swój terminarz? Obserwuj riotxarcane.com, aby uzyskać informacje o innych możliwościach!

Gdzie

Choć cały serial będzie dostępny na Netflixie, aby otrzymać swoje nagrody, musisz dołączyć do nas na Arcane.com lub twitch.tv!

OGLĄDANIE NA ARCANE.COM

Dołączenie do premiery na Arcane.com oznacza po prostu otworzenie strony o czasie podanym powyżej. Jeśli chcesz jednak otrzymać premierowe nagrody, zaloguj się za pomocą swojego konta Riot. I to wszystko!

OGLĄDANIE NA TWITCH.TV

Jeśli zdecydujesz się na Twitcha, możesz zdobyć swoje nagrody oglądając premierę na oficjalnym kanale Twitch Riot Games lub u swojego ulubionego streamera współstreamującego w kategorii „Arcane”.Pamiętaj tylko: by zdobyć dropy Twitcha, twoje konto Riot MUSI być połączone z kontem Twitch!

Co jeśli się spóźnię?!

Rozgrywka w League, która miała się szybko skończyć, przedłuża się zaraz przed premierą? Nie martw się! Nawet jeśli się spóźnisz, nadal kwalifikujesz się do otrzymania nagród premierowych.

Mówiąc jednak dokładniej: musisz dołączyć na wyświetlanie reszty odcinka!

Jakie dostanę nagrody za obejrzenie premiery?

Arcane to nie tylko emocjonujący pokaz bohaterów League: to również sposób na uczczenie wszystkich gier Riot! Dlatego też rozdajemy wypasione nagrody dla naszej wielkiej piątki oraz możliwość zgarnięcia wyjątkowych produktów Arcane:

GRANAGRODA
League of LegendsKapsuła Arcane
League of Legends: Wild RiftEmotka: jedna łezka
Teamfight TacticsBajery i gadżety: Jajo Małej Legendy
Legends of RuneterraEmotka Jayce’a
VALORANTRybeńka, kumpel od spluwy

Jeśli grałeś(-aś) już w wymienione gry, automatycznie otrzymasz te nagrody na konto danej gry w przeciągu 24 godzin od premiery. Nie musisz choćby kiwnąć palcem!

Możesz jednak zapytać: a co jeśli nie dane mi było zagrać w te tytuły?

Odbieranie nagród z gier, w które się nie grało

Chcesz zgarnąć nagrody z gry, w którą: nigdy nie grałeś(-aś)? W takim razie kroki, jakie musisz podjąć różnią się w zależności od tego, w jaki sposób oglądałeś(-aś) premierę Arcane:

OGLĄDAŁEM(-AM) NA ARCANE.COM

Aby zdobyć nagrodę z gry, w którą nie grałeś(-aś) przed premierą na Arcane.com, po prostu:
1. Stwórz konto dla pożądanej gry (skoro już masz konto Riot, wszystko co musisz zrobić, to pobrać daną grę i się zalogować!)
2. Ukończ JEDNĄ rozgrywkę w tej grze
3. Zaczekaj przynajmniej 24 godziny na swoją nagrodę

OGLĄDAŁEM(-AM) NA TWITCHU

Odbieranie dropów Twitch za grę, w którą się nie grało, zależy od konkretnej gry, ale pierwszy krok jest zawsze taki sam:

1. Stwórz konto dla pożądanej gry (skoro już masz konto Riot, wszystko co musisz zrobić, to pobrać daną grę i się zalogować!)

2. W tabeli poniżej znajdziesz wymagania dotyczące odbioru nagród

GRAWYMAGANIA
League of Legends/Teamfight TacticsNazwij przywoływacza
League of Legends: Wild RiftUkończ samouczek
Legends of Runeterra/VALORANTUkończ LUB pomiń samouczek

3. Zaczekaj przynajmniej 24 godziny na swoją nagrodę

Riot zaznacza tu, że na odbiór nagród, w które nigdy się nie grało jest 30 dni.

Studio podzieliło się także informacjami na temat specjalnych promocji związanych z bohaterami wydarzenia, oraz ich ceną

Prawie wszystkich cudów W głąb Arcane i Świata RiotX Arcane można doświadczyć za darmo, ale mimo to chcieliśmy zaoferować nieco bohaterskich oszczędności z tej okazji. Skorzystaj ze świetnych zniżek od 4 listopada 2021 od godziny 21:00 do 9 grudnia 2021 do godziny 19:59, kolejne będą dodawane wraz z kontynuacją wydarzenia W głąb Arcane!


Nie zadowala cię wyłącznie jedna skórka twojego ulubionego bohatera z Arcane? W takim razie wypatruj w nadchodzących tygodniach „Zestawów Skórek Arcane”, które zawierają bohatera, jego ikonę Arcane i niektóre z jego najlepszych skórek.

Zestaw Vi, Stróża Prawa z Piltover (a w nim Bohaterka — Vi i ikona — Vi z Arcane):

Neonowa ViVi z Walczących Królestw
Posterunkowa ViPROJEKT: Vi
Wytworna ViWyrywająca Serca Vi
Demoniczna ViVi z Psychoperacji

Zestaw Jayce’a, Obrońcy Jutra (a w nim Bohater — Jayce i ikona — Jayce z Arcane):

Stalowy JayceJayce Świetlanego Młota
Wytworny JayceJayce z Akademii Bojowej
Zapomniany JayceJayce Bojownik

Powyższa lista ma zostać zaktualizowana wraz z ujawnieniem dalszej zawartości. Cena powyższych zestawów nie jest jeszcze znana

Wydarzenie startuje razem z patchem 11.22, w którym znadą się także przedsezonowe nowości,a także ASU Caitlyn. Patch będzie dostępny na serwerach live już 3 listopada 2021, natomiast wszystkie przedmioty związane z Arcane pojawią się 4 listopada 2021 o godzinie 22 czasu polskiego.