Tyler1 wyrzucony z League Partner Program

Popularny zachodni streamer League of Legends, Tyler1 został usunięty z League Partner Program przez Riot Games.

tyler1 usunięty z programu League Partner Program

Tyler1 podobnie jak wielu innych popularnych streamerów jest bardzo kontrowersyjną osobistością. Między 2016 a 2018 był zbanowany przez Riot za destrukcyjny wpływ na innych graczy otrzymując jednocześnie tytuł „The Most Toxic Player in North America”. Po swoim powrocie do gry jego stream oglądało niemalże 340 tysięcy osób, a aktualnie ma ponad 3 miliony followerów na Twitchu.

League Partner Program z kolei jest przeznaczony dla osób, które mają największy wpływ na rozwój społeczności skupionej przy League of Legends. Program pozwala takim osobom otrzymywanie kodów na giveawaye, branie czynnego udziału w game developmencie (opiniowanie zmian) czy również występowanie na scenach dużych eventów firmy.

Tyler1 usunięty z League Partner Program za toksyczność?

Najwyraźniej przyszedł czas w którym Tyler1 musi pożegnać z programem wsparcia Riot Games. Mimo, że jest jednym z najbardziej rozpoznawanych graczy na świecie w dalszym ciągu nie zmienił swojego postępowania.

Zagłębiając się w jego ostatnie streamy bardzo szybko można wychwycić momenty, w których obraża swoich sojuszników, negatywnie wpływając na morale rozgrywających jak również gardząc rangami przez nich posiadanymi.

Tyler1 jest absolutnie jednym z najlepszych graczy soloQ na świecie, jednak swoim zachowaniem pokazuje, że nie ma dla niego miejsca wśród osób mających mieć wpływ i profity z publicznej działalności firmy.