Archiwum skórek Overwatch League

Wraz z zakończeniem wydarzenia Letnich Igrzysk 2021 Blizzard udostępnił możliwość uzupełnienia swojej kolekcji skórek OWL.

Dzisiejszego wieczora wraz z zakończeniem Letnich Igrzysk w Overwatch do gry zawitały ponownie skórki Overwatch League. Archiwum skinów Overwatch League umożliwia zakup 4 skinów, które były wcześniej dostępne w ograniczonym czasie. Informacje o ich dostępności pojawiły się na oficjalnym profilu ligowym.

Jeśli ktoś przegapił, lub nie było go stać na zakup ekskluzywnej skórki związanej z MVP ma teraz okazję nadrobić zaległości.

Na Oficjalnej stronie OWL pojawiły się szczegóły całej akcji i udostępniono nam jak na razie jedynie 4 skórki: GOAT (Brigitte), Thunder (Doomfist), Flying Ace (Winston) oraz Zen-Nakji (Zenyatta). Pierwsza edycja akcji trwa od dzisiaj (11 sierpnia) do 24 sierpnia.

Wygląda na to, że skórki specjalne Overwatch League będą w jakiś sposób rotowane, ponieważ brakuje chociażby skórek z serii 'ALLSTARS’. Koszt jednej skórki to klasycznie 200 Tokenów OWL, które można zdobyć oglądając streamy Overwatch League, albo po prostu kupując je w sklepie cyfrowym Blizzarda.