Blizzard pokazuje kulisy powstawania Overwatch 2

Dziś w nocy na Blizzconie zaprezentowano naprawdę sporo informacji dotyczących sequela. Ale czy wystarczająco dużo by zaspokoić nasz apetyt?

beta overwatch 2 startuje w kwietniu!

Na początku poczułem się jakbym dostał w twarz. Overwatch nie był nawet obecny na ceremonii otwarcia. Czekałem i czekałem na nowy film animowany, ale jak widać nie nadszedł jeszcze na to czas.

Dostaliśmy 40 minutowy panel omawiający prace nad Overwatch 2. Całość jest już dostępna na youtube. Będziemy teraz na szybko postować nowe informacje w osobnych artykułach, przygotujcie się bo będzie tego sporo.Prezentacja choć wypchana nowymi informacjami po dłuższej analizie okazuje się mieć również sporo braków. Po pierwsze nie podano nawet przybliżonej daty premiery. Sporo z pokazanych rzeczy to grafiki koncepcyjne, przed Blizzardem jeszcze masa pracy. Zobaczyliśmy tylko odrobinę gameplayu Sojourn oraz 3 nowe mapy.

Jednak, jeśli chodzi o mnie to Overwatch 2, absolutnie nie mogę się doczekać. Wygląda to o niebo lepiej niż pierwsza prezentacja, lista planowanych zmian wydaje się nie mieć końca, zaś fabuła wygląda niezmiernie interesująco. Martwię się głównie o to co do premiery „dwójki” stanie się z jedynką. Kolejne newsy już wkrótce.