Blizzard prezentuje szczegóły reworku umiejętności Bastiona!

Niedawno w sieci pojawiła się informacja o reworku Bastiona. Blizzard zdradził szczegółowo co zostanie zmienione!

szczegóły reworku bastiona w Overwatch 2

Wczorajszego dnia na Reddicie odbyło się AMA z deweloperami Overwatch, którzy odpowiadali na pytania fanów. Jednym z nich było pytanie dotyczące reworku Bastiona, o którym można było usłyszeć kilka dni wcześniej. Jednak dopiero wczoraj Geoff Goodman ujawnił jakie umiejętności zostaną szczegółowo zmienione u Bastiona.

A tych będzie całkiem sporo. Geoff zaznaczył jednak, że chcą zachować duszę Bastiona i możliwości transformacji, zatem ta funkcja pozostanie bez zmian. Wśród najważniejszych zmian u Bastiona znajdą się:

  • upgrade trybu zwiadowcy – Bastion otrzyma zupełnie nową broń, która ma na celu pomóc być bardziej użytecznym oraz rozróżnić ją od pozostałych jego konfiguracji (szczególnie wartownika),
  • zmianie ulegnie również jego tryb wartownika. Całkowite zastopowania Bastiona w tym trybie mimo rekompensowania potężnymi obrażeniami nie sprawdzi się w rozgrywce w Overwatch 2. Deweloperzy dlatego planują zrekompensować to możliwością poruszania się w trybie wartownika kosztem zmniejszenia obrażeń.

Poza obiema powyższymi informacjami, Bastion ma przejść kolejne zmiany. Niestety na ten moment Geoff Goodman nie zdradził jakie konkretnie będą to zmiany i czy zmieniona zostanie całkowicie jakakolwiek inna zdolność.

Overwatch 2 nie ma jeszcze daty premiery i nie nastąpi ona tak szybko jakbyśmy tego oczekiwali.