Danye w profesjonalnym Overwatch! Pierwsze mecze w listopadzie

Najlepszy polski zawodnik Overwatch, Danye, powraca do profesjonalnego Overwatch i pierwsze mecze z jego udziałem będziemy mogli zobaczyć już w listopadzie.

danye powrót do profesjonalnego overwatch

Karol „Danye” Szcześniak to były reprezentant Polski podczas rozgrywek Overwatch World Cup oraz były zawodnik Overwatch League drużyny Paris Eternal. Na przestrzeni 2019/2020 roku zrezygnował z rozgrywek w Overwatch na rzecz Valorant, po czym kilka miesięcy temu postanowił powrócić do tytułu Blizzarda.

Aktualnie Danye gra w drużynie Old and Bored i podczas ostatnich rozgrywek Overwatch Contenders Trials, zespolowi udało się zakwalifikować do właściwych rozgrywek ligowych w listopadzie.

Old and Bored będzie teraz przygotowywać się do rozgrywek, które rozpoczną się 18 listopada. Wszyscy fani, którzy będą oglądali rozgrywki Overwatch Contenders w listopadzie otrzymają dodatkowo od Blizzarda skórki Torbjorna i Lucio odpowiednio za 7 i 15 godzin obejrzanych transmisji.

Co ciekawe podczas rozgrywek Overwatch Contenders Trials doszło do ciekawej sytuacji. Drużyna, w której gra Redziok (były reprezentant Polski), Kaju, swem, Fifolek i Quader przypieczętowali klęskę Angry Titans, która jeszcze w 2019 roku miała jedną z najlepszych drużyn, podczas gdy teraz wypadła z Contenders do niższej ligi Open Division.

Pierwsze mecze z udziałem Danye rozpoczną się 18 listopada. Transmisja planowana jest w godzinach 20:00-00:00.