Early build Overwatch 2 w kwietniu 2022!

Ostatnie przecieki opublikowane przez 'Dexerto' znajdują swoje potwierdzenie w kolejnych doniesieniach!

John Spector, który jest jednym z Vice Prezydentów w Activision-Blizzard (konkretniej zajmuje się Overwatch League) opublikował na twiterze obwieszczenie związane ze startem kolejnego sezonu OWL. Jak spekulowaliśmy wcześniej drugiego września odbyło się spotkanie przedstawicieli zespołów OWL i włodarzy ligi.

Wbrew jednak moim przewidywaniom ustalono pewne bardzo istotne detale. Jak widzimy Overwatch League planuje ruszyć ze startem kolejnego sezonu w kwietniu 2022!

W doniesieniach Seana Collinsa (dziennikarza esportowego pracującego dla Dallas Morning News) dowiadujemy się iż rzecznik Overwatch League ujawnił dziennikarzom informację, że przyszły sezon ma być rozgrywany na wczesnej wersji Overwatch 2!!

Taką wersję wydarzeń potwierdza kolejna dziennikarka 'Dot Esports’ Liz Richardson:

Wygląda na to, że premiera na lato 2022 jest niemal pewna. Nie ma sensu rozpoczynać rozgrywek OWL na starej wersji gry, aby kończyć sezon na nowej. Terminy i sytuacja ligi wymusza też na zespole developerskim przyspieszenie zakończenia prac nad Overwatch 2.

Czekam z wypiekami na BlizzcOnline 2022. Jeśli zostanie tam ogłoszona dokładna data premiery, to przynajmniej rozpoczęcia promocji gry możemy oczekiwać w kwietniu.