Eksperymentalna Karta w Overwatch potrwa tylko tydzień!

Jeff Kaplan uruchomił się na forum. Eksperymentalna Karta w Overwatch ma trwać jedynie tydzień!

eksperymentalna karta potrwa tydzień

Eksperymentalna Karta, która wprowadziła kolejkę ról 1/3/2 i ogromne zmiany u Tanków to najnowszy pomysł deweloperów na testowanie hardkorowych zmian w grze. Jeff Kaplan uruchomił się na forum Battle.Net aby wyjawić kilka interesujących smaczków.

Eksperymentalna Karta ma w pewnym stopniu zastąpić serwery PTR pod kątem znacznych zmian w balansie bohaterów. Oczywiście nie zastąpi serwera testowego przed wprowadzaniem nowych map czy bohaterów ale testowanie zmian w kolejce ról czy balans postaci już tak. Niestety testy takich systemów nie będą trwały tyle co te na PTR. Jeff Kaplan ujawnił, że pierwsza Eksperymentalna Karta będzie trwała maksymalnie tydzień.

Zostawimy ją najpewniej na kilka dni. Maksymalnie na tydzień.

Eksperymentalna Karta co kilka tygodni w Overwatch

Nowość w Overwatch nie będzie jednak tymczasowa. Ma pojawiać się regularnie w Overwatch co kilka tygodni na kilka dni. Jeff Kaplan potwierdził, że będą pojawiać się w tzw. prime time dla rozgrywek dla poszczególnych regionów. Chodzi o momenty, w których w grze znajduje się największa liczba graczy. W przypadku Zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych jest to 1 w nocy czasu polskiego (16 czasu amerykańskiego).

Myślicie, że krótsze testy pozwolą na zebranie bardziej wartościowych danych na temat testów?